Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol ismerkedhetek könnyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetek könnyen ázsiai pasikkal itthon?

Figyelt kérdés

Ázsiai éttermek, rendezvények egyértelműek meg véletlen szerűen is persze sokat látni. De van még valami specifikus hely/weboldal ahol lenne rá lehetőségem?


Aki azzal jön hogy minek nekem a kicsi f4szuk úgyis csak lepontozom, szóval felesleges csipkelődni, köszi.

20/L


2019. aug. 20. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem a kinai barátom azt mondta,nem olyan nagy mint nekünk de beton kemény és 2-3 menetet lenyom.


Amugy vannak pesten bárok ahová sok ázsiai jár.

2019. aug. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kinaban.
2019. aug. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5%

Á, hagyd, kicsi a f!szuk....


L, 27

2019. aug. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1es köszi, nem Pesti vagyok sajnos de bulizni fel tudok menni bármikor.

Egyébként nem kételkedem abban hogy ők ne lennének olyan jók, főleg nem azok után hogy eddig fehér pasim volt aztán fél évnyi szex alatt jó ha minden ötödik szexnél mentem el. Szóval pasi függő úgyis, meg hát tőlem.

2019. aug. 20. 12:42
 5/11 anonim ***** válasza:
A kínai piacon.
2019. aug. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én már voltam együtt kínaival.. Szörnyű volt.. Kb 8cm penisszel számolj. Azt se tudják mi fán terem a nyálas és maga a sex. Magyar hapsival ezerszer jobb.
2019. aug. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Személyes tapasztalatokat kértem? Nem.

Azért mert neked van egy rossz élményed nekem még lehet jó. Én magyar hapsiban csalódtam nagyot, erre varrjál gombot.

2019. aug. 20. 13:06
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem minek kell keveredni? Miért nem tud magyar a magyarral kínai a kínaival összeállni? Miben jobb neked egy kínai? Egy kínai mindent csak majmol utánoz, társadalmilag elmaradtabb, primitívebb nép! Szexualitás szintjén is! Miért jó neked? Nem értem az ilyen nők mentalitását? Mi tetszik rajta? Gomba haj, húzott szem sárga bőr? Nekem akár privátban is megindokolhatnád, mert engem személy szerint irritál, hogy nincs rá értelmes magyarázat
2019. aug. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hajjaj, buta és még rasszista is. Miért ne lehetne ""keveredni"", mi ez a f,szság? Te is gondolom 5 gyereket szültél/nemzettél hogy fenntartsuk a tisztavérű magyar népet 😂😂
2019. aug. 20. 13:26
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Pécsi tudományegyetem közgazdaságtudományi karon az angol szakok hallgatóinak többségét ők alkotják, aranyosak, kedvesek :)
2019. aug. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!