Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rettenetesen felizgat az a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettenetesen felizgat az a gondolat, hogy kielégítsek valakit, vagy ő magát előttem egy autóban és ő ezért fizetne is. Ez normális?

Figyelt kérdés

Szeretném leszögezni, hogy nem vagyok hivatásos. Egy egyszerű 40+-os férjes asszony vagyok aki nem bírja kiverni a fejéből ezt a szituációt. Ami egyébként elég mókás is, mert kivitelezni nem nagyon lehetne, mivel extra molett vagyok, így elég kényelmetlen lenne, de mégis amikor magamhoz nyúlok, nem tudok másra gondolni...

Lehet, hogy látens prosti vagyok?

Sajnos a férjem nem nyitott az ilyen dolgokra. Vannak itt olyanok akik hasonló fantáziával rendelkeznek? Hogy élitek meg?



2019. aug. 20. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Unatkozol a férjed mellett. :/
2019. aug. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És ha a férjeddel csinálnád a kocsiban? Amúgy ez nem extrém dolog, simán kivitelezhető. Ha regisztrálnál egy szexpartnerkeresőre ugyanezt leírva, nem győznéd olvasgatni a leveleket.
2019. aug. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Látens prosti :D Nem hiszem hogy ilyen létezik. Egyszerűen csak vannak vágyaid, fantáziáid, mint mindenki másnak.


Pont azt akartam mondani hogy játsszátok el a férjeddel, de ha ő nem vevő rá akkor nem lehet nagyon mit tenni.

2019. aug. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért ne menne? Be ülnél mellém és azért a kezed csak oda érne.. Nincs ezzel semmi baj.:)
2019. aug. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha hozod a kocsit, benne vagyok.
2019. aug. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te vágysz erre, de még más fizessen azért, hogy teljesíti ezt a vágyad, közben még molett is vagy? Nem tudom, hol élsz.
2019. aug. 21. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!