Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy lányként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy lányként ennyit gondolok a szexre?

Figyelt kérdés

Normális, hogy folyton ez jár a fejemben? Mióta van barátom (bár még szűz vagyok) folyton szexuális töltetű gondolataim vannak. Még most fogunk először együtt aludni, de már nagyon várom. Tegnap is ültem matekórán a suliban, elkalandoztak a gondolataim, konkrétan azt képzeltem el, hogy a számba veszem, elképzeltem, ahogy nyög és ahh belebizseregtem odalent. Ennyitől... Ilyen még soha nem volt. Bár még soha nem vonzódtam ennyire senkihez. :D Teljesen kész vagyok tőle.

Csak az a baj, hogy még korainak gondolom a szexet, nem vagyunk régóta együtt (bár az ismerkedés sokáig tartott), ezért most mikor nálam alszik még nem fogunk lefeküdni, öhm... elméletileg. Csak nem tudom, hogy mennyire lesz nehéz megállni. Viszont a régóta dédelgetett képet (amit matekórán is elképzeltem) mindenképp valóra akarom váltani.

Szóval, ez normális? Hogy lányként ennyire ez foglalkoztat most? Mással is van így?

18/l



2017. ápr. 23. 13:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Igen ,meert meg szuz wagy es kivancsi....
2017. ápr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap szombat volt nem? Milyen matekon voltál te?
2017. ápr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat, eltévesztettem, péntekre gondoltam a matekkal kapcsolatban. :D
2017. ápr. 23. 13:30
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Na azé' :D ennyire a dugáson jár az eszed?:D
2017. ápr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ahaa. :"D
2017. ápr. 23. 13:33
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Matekórán a lányoknak nem a kör kerületét kellene megtanítani kiszámítani, hanem a pénisz kerületét és akkor egyből jobban figyelnének. :)
2017. ápr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem lepődnék meg ha most is lucskos lennél... :D
2017. ápr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Most nem vagyok az. :D De a kérdésre koncentráljunk!
2017. ápr. 23. 13:34
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Fölösleges feltenni ilyen kérdéseket. Mert teljesen normális.
2017. ápr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha azt írom, hogy nem normális, akkor kevésbé gondolsz majd a szexre? :O Hjujjjj...
2017. ápr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!