Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányokon hirdetővel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányokon hirdetővel vállalnátok gumi nélkül bármit is?

Figyelt kérdés
Sokan írják a natúr franciát illetve felár ellenében gumi nélküli aktust, belemennétek így? Van mitől félni?
2019. aug. 21. 10:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a cumit mindig gumi nélkül szoktam, jobb az úgy, és vannak, akiknek a szájába is lehet élvezni.
2019. aug. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én leginkább a HIV-től tartanék, a többi gyógyítható.
2019. aug. 21. 11:33
 13/15 anonim ***** válasza:
71%

Aki veled óvszer nélkül "vállalja" az mással is - ezt tartsd szem előtt. A legbiztosabb, ha végig óvszert használsz és nem hazardírozol, "majd gyógyítható lesz" elve alapján.

Minden aktus után szűrésre akarsz menni? S ha közben lesz egy barátnőd, akkor lazán csak továbbadod neki?

2019. aug. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
franciát,anált,gumi nélkül csinálom velük.f
2019. aug. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
A franciát alapból gumi nélkül nyomatom, de olyan rosszlányokos hirdetővel aki vállalta volna gumi nélkül sajnos nem találkoztam. Amúgy simán benne lennék, akár felárért is. Más (apró)hirdetési oldalakról voltam csajokkal gumi nélkül, ott is felárért, de a rosszlányokról még nem.
2019. aug. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!