Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfi akkor is kielégül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi akkor is kielégül teljesen ha prostival dug?

Figyelt kérdés
2019. aug. 21. 11:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%

Miért ne elégülne ki. A szex maga ugyan az, annyi, hogy a partner ideiglenes és fizetős.

Semmivel sem drágább, mint barátnőt tartani és semmivel sem veszélyesebb, mint egy alkalmi dugás egy borgőzös állapotban levő csajjal a klubban.

Emellett a prostitúció előnye, hogy pénzért olyan csajokat kaphatsz meg akik lehet alapjáraton szóba sem állnának veled. Emellett a számuk, s ezzel a kínálat évről évre növekszik. Ma már közel 1000 lány van a rosszlányokon csak Budapesten. Emellett ott vannak az útszéli prostik vagy azok akik más hirdetési oldalakon keresnek fizetős kalandot - legyen szó a Puncs-on sugardaddy-t kereső csajokról vagy az apró oldalakon kolbászoló és hirdetést feladó vagy arra jelentkező csajokra.

2019. aug. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez a férfi érzelmi fejlettségétől függ
2019. aug. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez lehet helyzet függő is.

Én fizetősnél is úgy voltam hogy legyen egy kis romantikája. Hogy ne csak egy qrás legyen belőle hanem arra az egy órára demózzuk el azt hogy egy kapcsoltaban lévő pár vagyunk akik szexelnek.

Volt olyan aki ezt nem akarta onnan gyorsan húztam a csíkot. A pénz sem érdekelt.

Volt olyan is viszont aki lemondta az esti programját mert az utolsó vendégével (velem) szexszelt a kifizetett időn túl és egész éjjel nála maradtam ingyen.


De ez akkor sem fogható egy barátnőhöz mert az agyadban mégiscsak ott motoszkál a tény hogy egy prostival vagy.

2019. aug. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!