Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány éves kor felett nézik el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kor felett nézik el a nők ha egy férfi prostival veszti el?

Figyelt kérdés
Avagy mi az a kor aminél már ajánlják?

2017. aug. 19. 01:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Na ezt megfogalmazást felejtsük el, hogy elnézni.

Ha vki suttyó gyerek akkor azt mondom oké elment qrvázni, ott hagyta a szüzességét (úgy 21 év), fiatal meg minden, belefér.

Egy 28 évesnél már azt mondanám, hogy van az ürgének vmi gáza, hogy qrvára szorul, pláne, hogy szüzességet veszítsen el ennyi idősen.

2017. aug. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én 30 éves szűz vagyok, soha nem volt barátnőm nem is próbálkoztam soha, hogy legyen, pedig nem vagyok meleg.

Nekem pszichés, mentális gondjaim vannak nagyon durván, amiből soha nem fogok kikászálódni.


Apám és nővérem miatt kerültem ebbe a helyzetbe, anyám meg elnézte.

2017. aug. 19. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Utolsó!Sokan azt gondolják,hogy csak a rondák szüzek ilyen idősen.


Én szociális fóbiás vagyok,nehezen mozdulok ki a lakásból is,nehéz a szexet összehozni,pedig sokan akarnák velem,mert itthon sportolok rendszeresen.

Párkapcsolat meg totál felejtős.

Egyszerűen nem tudnék egy emberrel együtt élni,egy ágyban aludni,közösen menni ide-oda,mert annyira nem szeretem a tömeget,embereket,még a saját párom is irritálna.

A párkapcsolat pedig pontosan azoknak való,akik tudnak és szeretnek közösségi életet élni.


Sajnos Anyám is hasonló,mindenben alárendelte magát Apámnak,hogy megfeleljen neki,sok dologban rá is ment az egészsége,én meg nem akarok folyton egy másik ember elvárásainak megfelelni.


A prostit azért választják sokan,mert te fizetsz,és te diktaláod a szabályokat,mikor hol,stb..

2017. aug. 19. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem foglalkozik a magán életeddel, és senkinek nem vagy köteles beszámolni róla, a sajád döntésed, kivel osztod meg a dolgaid, hiszen ez is bizalmi kérdés.
2017. aug. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne mondd el senkinek, pláne ne a nőknek, és akkor nincs mit "elnézni".
2017. aug. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt akartam urni mint a 5. Miert kellene ezt elmondanod barkinek?
2017. aug. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ne mondd el neki és annyi...miért kéne tudnia róla? nem vagy szűz pont.
2017. aug. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
rád van írva vagy mi?
2017. aug. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!