Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha lenne egy fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha lenne egy fiú barátotok, aki szimpatikus számotokra, nagyon bíztok egymásban, és felajánlaná, hogy kinyal benneteket, nem kér cserébe semmit, belemennétek? Legyetek szívesek kort is írni.

Figyelt kérdés
Köszönök mindent előre is!

2019. aug. 21. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

🤦🏽‍♀️


Ókor

2019. aug. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Azt ugye tudod,hogy hiába ír ide minden csaj esetleg Neked pozitív választ,attól a lány,aki a barátod az nem biztos,h ugyan úgy gondolkodik!!
2019. aug. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#2 Ez csak elmeleti kerdes.Csak velemenyekre vagyok kivancsi.


#1 Te meg magadat minositetted a valaszoddal,nornalis hangnemben tettem fel a kerdest.

2019. aug. 21. 12:48
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Miért ne... ?

Kor

2019. aug. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Nekem van ilyen barátom. De ha már a lábam közé engedem, nem elég csak a nyelve...

21

2019. aug. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ilyennek nincs helye egy barátságban
2019. aug. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező, mi rosszat mondtam?

Pláne amivel magamat minősitem?

Azért hogy válaszoljak is rendesen amivel talán nem sértelek meg,szerintem elég cinknek tartanám a srácot aki ilyen dumával jönne.

Egy barát barát nem egy szexuális tárgy.

Lehet te szivesen vennéd ha a barátod vagy a lány barátod lepippantana,hogy megizlelje milyen egy fallosz, de azért ez elég gáz.

Kéne egy párt keresned vagy egy szexkapcsolatot.


Amugy meg nem mindegy mennyi idős a válaszoló?17 vagy 49?

Miből másabb ?

Megirnád nekem?


Multkor olvastam egy kérdést,igy kezdődött: Lányok mikor szexeltek.... és igy fejeződött be: ...nemeteket korotokat irjátok le

Ismét csak 🤦🏽‍♀️

2019. aug. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7


Akkor elmondom,ha nem vetted volna eszre.Ertelmes valaszokat vartam.



"Kéne egy párt keresned vagy egy szexkapcsolatot."


Mint mondtam,ez egy elmeleti kerdes csak.



Azert kertem kort,h lassam a kulonbozo korosztalyok velemenyet a dologrol.Legalabbis suerintem megszabad kerdetni.



"Multkor olvastam egy kérdést,igy kezdődött: Lányok mikor szexeltek.... és igy fejeződött be: ...nemeteket korotokat irjátok le"


Rengeteg kerdes igy fejezodik be.Igen,ismet csak,csak azt nem en irtam ki. Udvariasan megkerdeztem,szerintem a tiszteletet lehet viszonozni.:-)

2019. aug. 21. 13:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha valaki elfogad ilyen felajánlást az már nem csak sima barát, illetve nyilvánvaló hogy többre is fog vágyni. Az orális játék ugyanolyan intim mint a d.gás.
2019. aug. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

meg kell tanulnod a lányok fejével is gondolkozni. Ha belemész bármibe is, bármilyen apróságba, akkor már a szex is benne van.

Főleg azért, mert tudják jól, hogy dugni is akar, ez csak egy hülye duma amit a naív lányoknak mondanak a tapasztalatlan fiúk. (jajj, nem fogom bedugni, hidd el, bízz bennem, csak a fejét teszem oda... Na csak egy picit a fejét bedugom, nem kell eggódnod... hopp, hát ez véletlenül becsúszott, na akkor most már had dugjam be tövig... na még 2 percet had csináljam, bízz bennem, nem fogok elsülni benned... jajj, olyan jó volt, hogy nem tudtam megfékezni, nem az én hibám...)

2019. aug. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!