Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal lányok/Nők belemennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok/Nők belemennétek egy olyan támogatói kapcsolatba ahol heti 100 ezer forintot kapnátok alkalmankénti wellnessezéssel ha ápolt, jó megjelnésű a férfi aki felajánlaná nektek?

Figyelt kérdés

2019. máj. 9. 16:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
85%

Nem.

Ha nem érdekel a férfi, nem érdekel a pénze sem.

Ha érdekel a férfi, nem érdekel, van-e pénze.


De bőven vannak (nálam sokkal jobb) nők, akiknek ez az ideális felállás.

2019. máj. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
92%

Igen bele mennék ..Én vihetem a 3 gyermekemet is?igazán jó fej gyerekek.

S nekem mi lenne a dolgom fiatalember?🙂

2019. máj. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
80%
Igen, hogyha jól érzem magam vele
2019. máj. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
72%
Nem
2019. máj. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
66%
Ha valaki ápolt és jó megjelenésű az miért fizet a nőknek külön? Ennek semmi értelme.
2019. máj. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
80%

Kizárt. Ugyanúgy eladod így magad, mint bármely más prostituált. A helyzet itt csak annyival jobb, hogy nem valami fogatlan, büdös pasassal kell együtt lenned.

Inkább takarítanék hányást egy kocsma padlójáról.

2019. máj. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
71%
Egyrészt egy ápolt, jó megjelenésű férfi minek fizetne ezért, ha amúgy is kap nőt magának? Meg heti 100 ezer? 10-15 ezerért már olyan kur.vát kapsz egy -fél órára, hogy a lakásán fogad, jól néz ki, és igényes a környezet! Számold ki havi 400 ezerért mennyi nőt dughatna, akár mindig mást! Szóval az a pasi valami jó nagy balek lehet!
2019. máj. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
92%
Nem. A wellnessezéstól majdnem annyira rosszul vagyok, mint a prostitúció gondolatától :D Amúgy is többet keresek ennél, olyan munkával, amit szeretek, nem a semmiért tanultam éveken át.
2019. máj. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
78%

Biztosan nem.

Egy ilyen férfival biztosan valami nagy baj van, ha ennyit kell fizetnie a szexért.

2019. máj. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Gondolom a legtöbb válaszadó gyári munkás vagy jobb esetbe egy cégnél dolgozik. Biztos nehéz elképzelni de van olyan akinek 400 ezer forint sem nagy összeg havonta. Elég relatív..

Előfordulhat hogy valaki híresebb vagy olyan a munkája(sportolo, politikus) ami miatt nem akar szexmunkáshoz járni 10 ezer forintért mert undorodik tőle de szeretne egy diszkrét kapcsolatot ahol minden mást megkap amit mástól nem és kötetlenül jól érzi magát. Sima szexkapcsolatba pedig az egyik félnél jönnének az érzelmes és a bonyodalmak amik a diszkréciót megint csak tönkre tennék.

Elhiszem én, hogy néhányan nagyon okosakat akarnak írni ide de megmosolyogtatóak voltak :)

2019. máj. 9. 17:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!