Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akar többet egy pasi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar többet egy pasi, ha megbeszéltük hogy csak szex lesz?

Figyelt kérdés

Kb. 3 ilyen pasi is volt, a legutóbbi 2 hete. Megismerkedtünk Tinderen, dumáltunk, és az elején kikötöttük hogy csak szex lesz, az is egyszeri alkalom. A pasi is állította hogy nem akar barátnőt, meg nagyon elfoglalt, nincs ideje ilyesmire stb. Mielőtt szexeltünk volna, elmentünk egy bárba ismerkedni. Felmentem nála, lenyomtunk egy pár menetet, és mondtam neki hogy indulok haza. Akkor elkezdett marasztalni, de nem maradtam. Aztán másnap rámírt hogy menjünk el együtt ebédelni, utána pedig különböző programokat akart. Mondtam neki hogy nem, mert nem ezt beszéltük meg. Erre ő azt mondta, meggondolta magát. Megkérdeztem hogy mégis mikor, és azt mondta, már félig akkor mikor a bárban voltunk. Nekem ez nagyon fura volt, mert ilyen tipikus "macsónak" ismertem meg, aki nem akar barátnőt, meg csak szex, és mindenki mehet a saját dolgára. Mi lehet az oka annak hogy meggondolta magát?

Ne értsetek félre, továbbra sem akarok semmit a pasitól, csak furcsálltam a dolgot.


2019. aug. 21. 12:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Azt hitte hogy majd így csak az ő farkát fogod szopni egy időben... dehát a pasik már csak ilyen naivak ha szeretetéhesek. Te meg maradsz egész életedre egy...
2019. aug. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
k/u/r/v/a :D
2019. aug. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ha beszélek egy pasival, akkor csak vele beszélek, szóval nem az volt hogy dugtunk és rögtön másik pasit kerestem. Ez a "dugunk és más semmi" dolog is kb félévente 1x szokott megtörténni, szóval nem érzem magam r i b a n c n a k miatta.
2019. aug. 21. 13:04
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Miért szerinted előre lehet tudni, hogy valakitől nem akarsz semmit úgy hogy nem is találkoztatok?
2019. aug. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván élőben is bejöttél neki, az ágyban is jól szerepelhettél és úgy volt vele, hogy egy pár alkalomra még szívesen használna.
2019. aug. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%

"Ez a "dugunk és más semmi" dolog is kb félévente 1x szokott megtörténni, szóval"

Fent vagy tinderen és csak félévente 1x dugsz... de legalább az előző elhitte neked. Sőt, szerintem már beléd is szeretett annyira véd🤣🤣🤣🤣 Ja nem... csak sosem dugott és azt hiszi hogy ha egy ringyó mellé áll majd akkor őt is megszánod🤣🤣🤣🤣 Na akkor ki is a szánalmas, hülyegyerek?!

2019. aug. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
33%
régebben mit nem adtam volna egy ilyen csajért mint Te ...gépies ,érzelemmentes...egyszeri TÖKÉLETES!
2019. aug. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

Ha egy nő tényleg jó az ágyban, ahhoz ragaszkodni szoktak.

Plusz: nyilván olyan vagány típusnak tűntél, aki sok mindent bevállal.

2019. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%

Veregesd vállon magad - ha többször is szeretnék a férfiak, akkor az azt jelzi, hogy jó vagy :)

Ha pedig "jó vagy" akkor akinek nincs partnere naná, hogy szeretné sűrűbben is, vagy akár kapcsolattá alakítani a dolgot. Aki nem független az meg szeretőként folytatni. Ami jó azt jó ismételni, ha bemész egy új étterembe ahova csak úgy beugranál és tetszik a hely, te is vissza szeretnél térni.

2019. aug. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%
#7 Anonim mekkora az arcod 😂 Több nővel voltam mint te te kis pondró.Azért védtem mert aki azt csinálja nőként mint a legtöbb férfi az nálatok ribi. Gratulálok az életfelfogásodhoz,veled is csak többen vagyunk 👍
2019. aug. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!