Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akar többet egy pasi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar többet egy pasi, ha megbeszéltük hogy csak szex lesz?

Figyelt kérdés

Kb. 3 ilyen pasi is volt, a legutóbbi 2 hete. Megismerkedtünk Tinderen, dumáltunk, és az elején kikötöttük hogy csak szex lesz, az is egyszeri alkalom. A pasi is állította hogy nem akar barátnőt, meg nagyon elfoglalt, nincs ideje ilyesmire stb. Mielőtt szexeltünk volna, elmentünk egy bárba ismerkedni. Felmentem nála, lenyomtunk egy pár menetet, és mondtam neki hogy indulok haza. Akkor elkezdett marasztalni, de nem maradtam. Aztán másnap rámírt hogy menjünk el együtt ebédelni, utána pedig különböző programokat akart. Mondtam neki hogy nem, mert nem ezt beszéltük meg. Erre ő azt mondta, meggondolta magát. Megkérdeztem hogy mégis mikor, és azt mondta, már félig akkor mikor a bárban voltunk. Nekem ez nagyon fura volt, mert ilyen tipikus "macsónak" ismertem meg, aki nem akar barátnőt, meg csak szex, és mindenki mehet a saját dolgára. Mi lehet az oka annak hogy meggondolta magát?

Ne értsetek félre, továbbra sem akarok semmit a pasitól, csak furcsálltam a dolgot.


2019. aug. 21. 12:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%
Szólj ha letelt a fél év...)
2019. aug. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%

nem beszéled még a férfiak nyelvét. A kisfiúk akik Tinderen nyomulnak ilyen "csak szex" dumával, általában barátnőt vagy szex barátnőt keresnek.

Egyéjszakás srácok teljesen máshogy viselkednek, hidd el

2019. aug. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#7

Attól hogy fent vagyok Tinderen, nem 24/7-ben azt nyomom, és várom a következő pasit. Nem nagyon akarok veszekedni, mert a százalékod alapján tipikusan az a gyk-s pasi vagy, aki nem tud csajt fogni, ezért minden csaj egy r i b i akinek véletlenül valaha egyéjszakás kalandja volt.

2019. aug. 21. 13:20
 14/18 anonim ***** válasza:
89%
Ingyen kapta amiért másoknak fizetni szokott és most össze van zavarodva.
2019. aug. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Spiritrobber ***** válasza:
89%

Nekem inkább az a fura, hogy azt mondod ilyennek vagy olyannak ismerted meg.


Aztán mit ismertél belőle?

A leírás alapján ez egy elég gyoes lefolyású kapcsolat volt szóval semmit nem túl mélyremenő kommunikációval.


Tehát magát a pasit nem iamerted csak amit mutatott.

Lehet, hogy amit mutatott nem is volt valóság vagy nem gondolta, hogy tényleg megtörténik.

Másfelől az is lehet, hogy amit mutatott csak egy nagyon kis része magából. Az a felszín amir a világnak ad mert más nem tartozik rájuk.


Millió meg egy oka lehet, hogy miért gonsolta meg magát veled kapcsolatban.


Mi sem ismerjük a srácot ahogy te se.

2019. aug. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
85%
Itt csak arról van szó jól érezték magukat veled. Szeretnék megismételni. De ,hogy újból átélhessék veled azokat a jó pillanatokat gondolják rá kell tenni egy lapáttal. És mire vágyhat egy nő? Hogy a férfi rászánja az idejét és kedveskedjen neki programokkal,figyelemmel. Valójában a férfiak szeretik ezt a bevállalós mentalitást. Közelebb érzik magukhoz a laza stílust és nem kell görcsölni,mert ők is azt szeretik amit te ilyen esetben. Ha azt mondanád amikor lelépsz ez neked is jó volt és megismételhetnétek biztos vagyok benne nem jönnének ezzel a dumával elő. Csak várnák a következő alkalmat.
2019. aug. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Irigylem a problémádat. Tényleg. A többi nőnek meg az a baja hogy csak szexet akarnak tőle a férfiak és semmi mást :D
2019. aug. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Akart volna többet a franc

Nem tudtunk több szexet összehozni.A hülyéje még a férjének is mindent elmondott.Aki kiderült egy s más.Legyenek egy-másé.Ugye kedves?

2019. aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!