Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A petting már unalmas? Fiúk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A petting már unalmas? Fiúk, van még aki azt is élvezi és beéri annyival?

Figyelt kérdés

Ha nem elég, miért nem?


Légyszi írjátok hány évesek vagytok, köszönöm!



2019. aug. 21. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ. Egy barátság extrákkal kapcsolatban nem zavarna, ha csak ez lenne. Főleg, ha a lány ügyes.

29 vagyok.

2019. aug. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jajj de másolod a kérdésem... :D

És igen, itt vagyok :)

27F

2019. aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem van hogy bőven elég mert fáradt vagyok pl. 25 vagyok
2019. aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egy éve járok össze egy szűz lánnyal, csak petting megy és oral oda-vissza és egyáltalán nem unalmas.

34F

2019. aug. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a petting az aminek én tudom (simogatás puszi csók ölelkezés hasolnó finomságok) akkor ez romantikus és ha szeretsz valakit nem unod meg.
2019. aug. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
El pettingelgetnék én.
2019. aug. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én kimondottan szeretem a pettinget, nem mindig vágyom a szexre. Nagyon izgalmas tud lenni egy szép nő finom, érzéki masszírozása, csókolgatása, simogatása, óvatos harapdálása. Szeretem, amikor érzem rajta, hogy többet is akarna, de megtartóztatjuk magunkat, és ellenállunk az egyre erősödő vágynak.


35F

2019. aug. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!