Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, hány éves korotokban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, hány éves korotokban akartátok először?

Figyelt kérdés

Mióta vágytok arra, hogy szájjal kényeztessenek ott lent? Akinek nem volt még benne része, annak azért nem, mert szégyenlős?


Hogy vélekedtek az orális szexről (nyalakodásról, és a viszonzásáról)?



2019. aug. 15. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
8%

Én férfi vagyok, de egy kedves lánynak nagyon szívesen megmutatnám milyen egy érzéki nyalás. Mindezt viszonzás és szex nélkül is ;-)


Írhattok nyugodtan

2019. aug. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
16voltam. Nagyon szeretem csinalni.
2019. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Lehet fura, de nekem soha eszembe nem jutott a nyalás. Magát a szexuális aktust már nagyon korán kívántam.

Engem alapbol annyira nem izgat maga az orális szex.

2019. aug. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
12-13 körül.
2019. aug. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez már a XXI. század, kb. annyi idős korában jutott minden nőnek először eszébe, amikor a szexuális együttlét és az aktus.

A szégyellősséghez nincs túl sok köze, vannak olyan nők akik egyszerűen nem szeretik csinálni, de ahány "nemszeretetmcsinálni" kb. annyi féle tényleges oka van.

2019. aug. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5. Ezt azért vitatnám. Nekem az aktus nagyon korán eszembe jutot. De a nyalás jóval később.
2019. aug. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13 voltam
2019. aug. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már majdnem 10 éve házas voltam mikor rátudott venni férjem, utólag belátom nagyon bolond voltam, hogy elzárkóztam .
2019. szept. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!