Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban 18/5 az ideális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban 18/5 az ideális péniszméret? Tehát csak ettől lehet orgazmusa egy nőnek?

Figyelt kérdés

[link]

Ebben a tanulmányban leírják, és máshol is olvastam, hogy 18/5 az ideális méret a legtöbb nőnek. Ez igaz?



2019. aug. 21. 23:48
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésleírásodban linkelt diagramot hiba lenne "tanulmány"-nak nevezned. Az egész diagramot egyetlen egy ember készítette, aki az adatokat állítólagos netes kommentekre alapozta.
2019. aug. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

De más oldalakon is mutatták ezt a diagramot, illetve sok helyen olvastam ezt a 18/5 bűvös számot. Nem csak ezen az oldalon, hanem rengeteg helyen.

Olvastam férfiaktól, hogy nekik 5 centi vastag és minden nő meg van elégedve vele.

Ráadásul a nők szerint a vastagság fontosabb, mint a hossz, ezekszerint 5 centi vastagságra gondolnak.

Az idézett kérdező szerint is ez az ideális méret.

2019. aug. 22. 17:50
 33/35 anonim ***** válasza:
Amúgy ez egy valami 54 oldalas internetes pénisz és vaginaméret tárgyaló oldal ahol ezt a diagrammot először láttam 3éve,hozzászólóként vagyok itt.Fordítóval olvastam.Szerintem reálisabb a 19/4.
2019. aug. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
4 centi vastagság nem túl vékony? Az 12,56 cm körméret. Itt majd minden nő azt írja, hogy jó vastagot szeret, azért az nem túl vastag.
2019. aug. 22. 20:41
 35/35 anonim ***** válasza:
Valami 13,5 és körbe 11,5 a világátlag.20éves korom körül 15-16centiket mértem még csontig nyomottan is 35évesen emlékszem 12volt körbe.Éreztem hogy kicsit vékony vagyok egy felizgult nedves szűkebb nőbe is.Annyi történt hogy a használattól meg fejő gyakorlatokat is végezetem nyugalmiban van már 12körbe ami régen az akcióban volt és 13 lett körbe,szélesebb, teltebb súlyosabb lett.A tükörnek hazudjak?Más lett punciban.Sokkal jobb lett.Kis változás de nekem jó.
2019. aug. 23. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!