Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szülők! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők! Volt már olyan, hogy rányitottatok a gyereketekre maszturbálás közben?

Figyelt kérdés
a minap kellemetlen helyzet volt. Hazaértem azt hittem nincs otthon senki, beviharzottam a fürdőszobába, ahol a kisebbik lányok a kádban játszadozott magával. Azzal a lendülettel ki is jöttem, sűrű bocsánatkérések közepette... ő sokkal nagyobb zavarban volt mikor kijött, annyit mondtam neki, hogy ne haragudjon, nem tudtam, hogy itthon van, meg tök normális dolog amit csinált nincs ezzel semmi baj. Úgy látom, túltette magát a dolgon. 39f
2019. aug. 22. 09:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Hány éves?
2019. aug. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Szerintem nem gond! Előfordul ilyen véletlen volt.

2019. aug. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Ez kellemetlen szituáció.

Ezért ne felejts el mindig kopogni

Rám egyszer sem nyitottak rám a szüleim.

Főleg nem az Apám. Azt se tudnám szerintem hova süllyedjek apával még a,havimról se mertem beszelni nem h a masztiról

2019. aug. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam már így. Úgy csináltam mintha nem láttam volna semmit.
2019. aug. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
1: a történet szempontjából mellékes a kora. Tinilány.
2019. aug. 22. 09:55
 6/12 A kérdező kommentje:
3:Mondom, meg voltam győződve róla, hogy nincs otthon, mivel reggel mondta hogy elmegy otthonról.
2019. aug. 22. 09:56
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nem mellékes, mert, ha nagyon tini, akkor sérülhetet annyira, hogy pszichológiai eset lesz, ha már "nagyobb" lány, akkor valószínűleg "lazán" kezeli fejben.

Beszéld meg az anyjával...

2019. aug. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7: elég szabad szellemben neveljük a gyerekeinket, legalábbis ami a szexuális kérdéseket illeti. Biztos hogy nem sérült semmilyen szinten. Kaptam jó néhány privit is, amik szinte kizárólag a korát kérdezik, ezért mondtam, hogy nem lényeges... 14 és 18 év között van. :)
2019. aug. 22. 10:32
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Rám anya nyitott annó. A szobába.

Ő lecseszett, hogy nem szabad csinálni.

Attól ugyanúgy csináltam, nem is értettem miért olyan nagy bűn ez.


Ma már 21 vagyok és nyilván nem felejtettem el, ciki volt, de ennyi. :D

2019. aug. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
Beszèljètek meg azèrt.
2019. aug. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!