Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tagadják itt sokan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadják itt sokan, hogy a férfiaknak csak a nagy méret jó?

Figyelt kérdés
Nem csak nők nyugtatják magukat ezzel, hanem vannak férfiak is akik tagadják. Ez mire jó? Azt hiszik, hogy ezzel jobb fényben tűnnek fel vagy mi? Úgyis tudja mindenki, hogy igaz, bárhol utána lehet nézni. Miért jó, ha valaki elhiszi aztán majd csak csalódás éri. Aztán majd csak néz, hogy "Pedig a gyakorin egy csomó pasinak a 75A-B az álom méret". Értem én, hogy pasitól őszinteséget elvárni olyan, mint hóembertől, hogy ne olvadjon el a Szaharában, de legalább ne küldené bele a csalódásba szerencsétlent, aki elhiszi neki, amit írt.

2019. aug. 24. 12:13
1 2
 1/11 Lazy Lover ***** válasza:
83%
Ekkora gyökér kérdèst minden férfinak más jön be nekem pl a kisebb cicik jönnek be
2019. aug. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Lazy Lover: Igen, a férfiaknak mindnek más jön be, de a nőkre vonatkozó kérdésnél odabüffentetted, hogy a nők hazugok, mert nekik csak a nagy jó. Kettős mérce, gratulálok!
2019. aug. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom tudsz mondani olyat, amikor egy férfi a mellmérete miatt utasított el nőt...vagy várj. Erre már nyílván válaszolni se fogsz :)
2019. aug. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2%
En pl.tudok ilyet mondani igen.
2019. aug. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem, senkinek nem jönnek be a kis mellek. Mindannyian a nagy mellekre csorgatjátok a nyálatokat, a nagy mellű nőket nézitek meg és nagy mellű nőkről készült képeket küldözgettek a perverz haverjaitoknak.
2019. aug. 24. 13:38
 6/11 anonim ***** válasza:

Kinek a pap, kinek a papné... van akinek a minél nagyobb, másnak a kis-közepes "tenyérbe illő ékszer" másnak meg megint másik típus tetszik.

Ha neked a minél nagyobb tetszik, akkor az kedves egészségedre, de miért zavar, ha van akinek más tetszik? Annak örülnél, ha minden férfinak az tetszene ami neked, s a világ összes férfia pont azoknál a lányoknál "állna sorban" akiket te is fel akarsz csípni?

2019. aug. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nő vagyok és közöltem a tényeket, ti is őszinték lehettek egyszer az életben! Ne tagadjátok tovább és vállaljátok fel az igazságot!
2019. aug. 24. 13:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Sosem tetszettek a nagymellű nők, nem is értem a kérdést,hiszen sokan vagyunk így.
2019. aug. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 xKakashix ***** válasza:
100%

kinek mi.. minden pasi más és minden nő is más..

nálam a kis cici, kerek popsi még mindig sokkal jobban bejön mint fordítva, ha mellé nagy mell is van akkor meg hurrá, lehet mivel játszadozni :D de az sem szexi ha túl nagy és lóg (van akinek meg pont ez jön be)

2019. aug. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez engem is erdekelne :D

Hanyszor dobtak mar nagy csocsokert... :') es akkor miert vannak konplexusos nok, igaz?

2019. aug. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!