Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Már tökre elterjedt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Már tökre elterjedt és népszerű az análszex, mégis sokan óckodtok tőle. Miért?

Figyelt kérdés

Aki még soha nem próbálta, miért utasítja el kapásból, ahelyett, hogy belekóstolna? Ha valakinek rossz élménye van, azt megértem, de élből nemet mondani valamire, amit nem is ismerünk furcsa. Honnan tudod, hogy nem szereted a tökfőzeléket, ha még nem ettél belőle soha? Van más is, amit nem engedtek? Mik azok az egyéb szexuális játékok, és mi az amit viszont szerettek, holott merész dolog? Nem féltek, hogy emiatt dobnak titeket, és keresnek olyat, aki bevállalja?

Análkedvelő lányok is válaszoljanak, hogy ők viszont miért kedvelik, és hogyan csinálják? Ki mikor lett felavatva és most hány éves?



2019. febr. 24. 02:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen nem mindenkinek erogén zónája. Ha 10/9 csaj imádja, ha a mellével játszol, 1 viszont nem, attól az az 1 nem h%lye, csak mást kedvel. Gondolom te is hagyod, hogy seggberakjon egy csaj, hiszen sok pasi szereti?!

Ha meg valaki azért dob, mert nem hagyom, hogy seggbe rakjon, azért nem kár, mert csak egy önző gyökér.

2019. febr. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%

Én pl. azért utasítom el kapásból, mert visszatérő problémám az aranyér. Jelenleg több mint egy hónapja van kint, orvos által felírt kenőccsel kenegetem és vénaerősítőt szedek, hogy esélye legyen további egy-két hónapon belül visszahúzódni, de felmerült az is, hogy metszeni kell. Remélem, elnézed nekem.

Remek tanács egyébként arra buzdítani a nőket, hogy a magukra maradástól való félelmükben vállaljanak be számukra nemkívánatos, kellemetlen, esetleg fájdalmas dolgokat. Őszintén érdekelne, hogy az ilyen elvárásokat támasztó pasik közül hányan lennének benne a fordított felállásban.

2019. febr. 24. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
17%
én imádom
2019. febr. 24. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%

" Nem féltek, hogy emiatt dobnak titeket, és keresnek olyat, aki bevállalja?"


Ha emiatt kidob valaki, az azt jelenti, hogy nem illünk össze.Így jobb is, ha vége a kapcsolatnak.

2x próbáltam, 2 emberrel.Mindkétszer sza.r volt.Így mit szeressek rajta?

Az meg, hogy elterjedt meg népszerű, nem változtat nálam azon, hogy nem érdekel továbbra sem.Nem divatból próbálok ki a szexben dolgokat, hanem mert izgat.

2019. febr. 24. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
97%
Ha ez miatt dobnak valakit, majd talál normális srácot. Agyhalott vagy fiúka!
2019. febr. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%

Minek próbálna ki olyat ami fáj bárki is. Én férfiként nem igénylem a popót. Valamiért soha nem izgatott a dolog. Eddig senki sem kérte,hogy tegyem be a fenekébe mert ő azt szereti.

Hogyha ilyen nyitott vagy miért nem veszel egy műbrokit és kéred meg a párod,hogy rakjon fenékbe? Ugye-ugye nekdd is ugyan olyan "jó" lesz mint neki!

28f

2019. febr. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
8%
Nem ertem miert utaljak olyan sokan. Szerintem nagyon jo erzes. 14 évesen probaltam először de imadom. elotte tágítani kell. 18/L
2019. febr. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
7-es, most vagy egy butuska 18 éves lány vagy tényleg, vagy egy pasi, aki így próbálja rávenni a csajokat, hogy jó az anál. Én meg azt nem értem, hogy miért nem lehet felfogni, hogy az emberek igényei különböznek. Van, aki 5 percig szereti, van, aki 2 órán át. Van, aki a kicsit szereti, van, aki a nagyot. Van, aki imádja, ha a nyakát csókolgatják, más semmit nem érez tőle. Van, aki odavan az análért, más már attól rosszul van, ha a segglyukához érnek. Fogjuk már fel végre, hogy különbözünk!
2019. febr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%

Hogy lehetnek olyan lányok, akik nem eszik meg a kagylót?


Mert nem szeretik, utálják ha rágondolnak.


Kérdező, holnap mondd a tanítónéninek a suliban, hogy visszamennél még 2 osztállyal.

2019. febr. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
7%
Én baràtnöm pont azért engedi mert megmondtam neki kidobom ha nem engedi. Mert minden csaj engedi ez ma màr alap. És am tök jó érzés hogy igy behódol nekem a baràtnöm.
2019. febr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!