Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csinál ebben a kategóriába...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinál ebben a kategóriában az aki nem képes elfogadni hogy van olyan, aki szexel, aki szereti/élvezi/igényli ezt és ítélkezik azok felett akik megélik a vágyaikat? Komolyan!

Figyelt kérdés

Van itt több olyan is aki azonnal elhordja minden nem mondom minek az olyan nőket akik mernek szexelni párkapcsolat, házasság keretein kívül, aki fel meri vállalni az extrémebb vágyait, aki le meri írni hogy igenis szeret szexelni ill hogy mennyi partnere volt eddig stb

Az ilyen felhasználók miért látogatják az oldalt? Miért nem kerül korlátozásra az a rengeteg negatív, ócsárló, ítélkező degradáló komment?


2019. aug. 24. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
csináld azt ami jól esik, ne törődj mások véleményével, na meg legalább felvállalod. Na meg szeretem az ilyen csajokat, csak így tovább. 29/F
2019. aug. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Ezekben a kommentelőkben szerintem nagyon sok frusztráció gyűlik fel, mert ők nem merik vállalni a vágyaikat és megélni sem. Álszentek mert valójában soha nem kerültek bizonyos élethelyzetekbe, viszont feljogosítva érzik magukat mások feletti ítélkezésre ami teljesen alaptalan.
2019. aug. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
Tehát akinek más az erkölcsi mércéje, mint a tied, azok ne látogassák az oldalt, csak azok, akik ugyanúgy gondolkodnak, mint te. Bravo! És meg is mondod, kit kéne korlátozni. Más szerint meg a magadfajtát kéne korlátozni. Akkor mindenki mindenkit korlátozna, az lenne a legjobb.
2019. aug. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem itt nem azzal van a baj hogy valaki erkolcsileg mas szinten mozog. Nem baj ha valaki csak pacsolatban hajlando szexelni vagy csak hazassag utan netan az onkielegitest is ordogtol valonak tartja. De az hogy ha valaki nem ilyen es ler..bancozzak meg takarodj szenny meg undorito vagy jelzokkel illetik szerintem tulzas es igenis nem fer bele!

Szoval tanulj meg szoveget ertelmezni mert nekem nem a kulonbozoseggel van bajom hanem a masik minositgetesevel es degradalasaval. En se irom senkinek hogy szanalmas mert csak kapcsolatban szexel. Mas se irja rolam hogy taposni valo k..rva vagyok mert volt mar alkalmi partnerem...

2019. aug. 24. 20:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért mert mindenkinek más a tűrőképessége. Nyilván neked is lenne olyan amire ugyanígy reagálnál, például ha valaki kiírná hogy a gyerekekre izgul. Na most neked ott van fenn a mérce, mert nyitott a gondolkodásod. Másnak lejjebb van a mérce, ők nem tudnak annyit befogadni és feldolgozni mint te, belőlük már egy megcsalas súlyosságú dolog is ugyanolyan reakciót vált ki mint belőled a pedofília.

Ha te elfogadásra vágysz, akkor te is fogadd el hogy másból igenis heves reakciót válthat ki az, ami neked természetes.

Ennyi erővel neked sem kéne kérdést feltenni ha nem bírod a negatív kritikát? De, mert szabad véleménye van mindenkinek, és ezt el kell fogadni. Kulturáltságtól, neveltetéstől, közegtől függ, hogy ezt ki hogyan fejezi ki, ezekről a faktorokról pedig nem tehetnek.

Nyilván egy ELTE-s diák máshogy fejezi ki magát mint egy szabolcsi szakmunkás (nem lenézve őket), és ezen az oldalon minden féle ember megfordul.

A kulturáltságot félretéve, vannak lelki betegségek is. Komplexusok, önértékelési zavar, dühkezelési problémák stb... ezt is vedd figyelembe!

Ha értelmesnek tartod magad (ezt vettem ki a szavaidból), akkor ezeken felül kell emelkedned! El kell fogadni hogy,sajnos nagyon sok beteg ember van az oldalon, anonimitása lévén nem ellenőrizhető:(

2019. aug. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden kategóriában mindenki azt ír, amit akar. A válaszok fele hülyeség. Nem tudom, most ezen miért állsz le vergődni. A gyakorikérdések oldal ilyen. Ha nem tetszik, nem kell használni. Én is gondolkodtam, abbahagyom a használatát, mert felteszek egy kérdést, általában egyből valami hülyeséget szólnak hozzá. Ennek semmi értelme. Ez az oldal nem arról szól, amiről gondolod, vagy amiről szólnia kéne. Üdv a világban!
2019. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Mert vannak, akik normális keretek között szexelnek, azaz, párkapcsolatban. Ugyanis ez a normális!
2019. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nyilvan en is tudom hogy ez intelligencia kerdese fokent, de akkor is nagyon szomoru ami itt megy. Pl az elozo komment is.. mert ez a normalis... oke igen neked ez az elfogadhato masnak meg mas a normalis. Amugy is mit jelent az hogy ‘normalis’? Tarsadalmilag elfogadott? Vagy egyeni merce? Ha tarsadalmi akkor a tarsadalom nagyobb reszenek a merceje? Magyarorszag kereszteny orszag akkor a normalis= kereszteny ertekek? Vagy a vilag osszes embereinek erkolcsi mercejehez viszonyitunk? Nincs olyan hogy normalis... es annyira szomoru hogy rengeteg beszukult gondolkodasu primitiv ember van akik miatt az ide erkezo fiatal tizeneves korosztaly rossz visszajelzeseket kap a szexualitassal kapcsolatban. Engem ez bant. Nem az hogy nekem beszol valaki mert az nem izgat engem nem befolyasol mas velemenye vagy tragar ocsarolasa sem a lepontozas (bar sokszor irritalo igen). De vannak itt olyanok sot tobbsegben olyanok akik valodi kerdesre problemara keresik a valaszt es megerositest mert nem forrt ki meg teljesen a szemelyiseguk es ok fognak primitiv emberektol velemenyeket kapni es esetleg ezaltal komplexusokat kialakitani. Azt gndolom ez nem fair es nem illik az oldal szellemisegehez. Tudom nem lehet a felhasznalokat szurni csak neha bizik az ember a tobbi ember joindulataban empatiajaban aztan rajon hogy naiv es az emberek pusztitjak egymast. Foleg azok akik magukat is ostromoljak marcangoljak, komplexusokkal kuzdenek, pont azok teszik ezt masokkal is, akiknek tudni kene milyen erzes komplexusokkal elni... ez undorito szamomra..
2019. aug. 24. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!