Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak, mik a "titkos/vad"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, mik a "titkos/vad" vagyaitok?

Figyelt kérdés
Otleteket gyujtok egy kis jatekhoz a partneremmel :) (szex tema nyilvan ...)
2019. aug. 24. 20:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
szexy cuccok,mélytorok,anál,mocskos beszéd.hajrá.
2019. aug. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Kikötnek, kikötözöm, elfenekel a csaj, megkínzom a csajt, kínozza a heréim, megdugnak egy felcsatolhatóssal, a számba dugja a lábfejét/lábujjait miközben dugom, a saját lábbujját szopja miközben dugom, aláz a kicsi farkam miatt, az arcomra ül, lepisil/lepisilem, a popsiját/lábát nyalatja velem, az arcomra ül és nem hagy levegőt venni/ugyanez a melleivel ha történetesen méretesek, megszoptat, megdugom a hónalját, miután a szájába élvezek ő megcsókol és átköpi a termésem, lenyeleti velem, kiveri nekem olyan pozícióban amikor a hátamon fekszem és a farkam a fejem fölött van, nyilvános helyen csináljuk, engedi hogy megleshessem miközben fürdik, szerepjáték keretében rajtakap, hogy verem és tanácsokat ad, hogy kéne csinálnom vagy épp kifejti mennyire elfuserált alak vagyok ... de ha lenne csajom tuti több energiát fektetnék bele, hogy kitaláljak valami izgalmasat :D
2019. aug. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
A GYK tagjaival egy bukkake.
2019. aug. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
41%

Hogy egy nő ne legyen totál agyhalott.

Ne a szex legyen az élet középpontjában.

Mire összejön velem ne 10 férfin legyen túl.

Ne legyen elszállva magától csak mert pu**ja van.

Legyen képes hűségre.

Tudjon főzni.


Sajna senki nem teljesíti :(

2019. aug. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nincs titkos vágyam nyílt vagyok... persze nem mondom el egybol mindenkinek de oke ez most egy anonim oldal szoval... tok mindegy

Férfi vagyok és szeretem a hosszu zoknit Harisnyát

Meg az ilyen különböző féle ruha darabokat szerintem ez nem olyan durva meg szokatlan... de hey japan kimono meg yukata, nővér jelmez, az a hercegnő ruha, japan iskola lany ruha, koreai hanbok (koreai tradicionalis ruha mint a kimono) asszisztens ruci, pizsamák,

2019. aug. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%
tűsarkú,lábfétis.
2019. aug. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
44%
Hogy a nő ne a pénzemért szeressen. :(
2019. aug. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Lazy Lover ***** válasza:
100%
2 pasi 1 csaj fel állás
2019. aug. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek :D nem tudok tul sokat a vagyairol, mert allitasa szerint o sem tudja mit akar. Szoval barmi johet, legfeljebb mi nem "hasznaljuk fel" az otletet :) a beoltozest es a kikotozest en is terveztem :3


#4-es ez nem az onsajnalo csoport, bocsi

2019. aug. 24. 21:02
 10/21 anonim ***** válasza:

Kinyalni egy csajt, miután teleélvezték, utána meg is dugni :)

F

2019. aug. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!