Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ti mertek a párotokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mertek a párotokkal önmagatok lenni az ágyban és engedni az ősi ösztöneiteknek? Milyen titkos vágyaitok vannak, amit nem mertek nekünk megmondani?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én barátom mer. Nincs olyan dolga, amiről ne tudnék, és ne csinálnám meg neki...


21L

2012. aug. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen de ha engednék az ősi ösztöneimnek akkor végigkúrtam volna az exem fél rokonságát.
2012. aug. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nero94437 válasza:
szia minden férfinak vannak titkos vágyai! nekem is :) csak nem mindenki meri bevallani én próbálok mindig önmagam lenni és talán ezt szeretik bennem a nők. én úgy tartom hogy csak azok a férfiak merik elmondani kedvesüknek a legtitkosabb vágyaikat akik 100%-ban megbíznak partnerükben. az én titkos vágyam az hogy egy érzéki ám lendületes szex ami oly élvezetet nyújt a nő számára hogy spricceljen mint egy gejzír ezt nagyon nehéz elérni egy nőnél de megéri mert a férfi csak akkor a legboldogabb ha a nőt teljesen ki tudja elégíteni nekem ez a véleményem remélem segítettem :) további szép napot.
2012. aug. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók!


Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásotokat.


Első hozzászóló, nagyon örülök, hogy harmónikus a kapcsolat köztetek. Gratulálok! Csak így tovább! Nagyon ritka az ilyen! :)


Második hozzászóló: Köszönöm, hogy ilyen nyíltan, őszintén megírtad a véleményed. Ezen a fórumon őszinte férfiakra és nőkre van szükség, egyébként semmi értelme az egésznek. Itt nincsen helye szégyenkezésnek!


Végül, de egyáltalán nem utolsósorban:

Néró, teljesen igazad van. Nagyon fontos, hogy csak olyan embernek beszéljünk róla, aki méltó rá, mert vissza is lehet ezzel élni.

Úgy gondolom, hogy akkor jó a párkapcsolat, ha a két fél engedi kiteljesedni a másikat, ha nő engedi a férfinak, hogy férfi legyen, a férfi pedig engedi a nőnek, hogy nő legyen.


Jól sejtettem én. Most már tudom, hogy mit is kell tennem.


Kellemes, szép napot Mindenkinek!

2012. aug. 26. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!