Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen fitymaszűkülettel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fitymaszűkülettel óvszerrel szexelni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 24. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Ki az s hülye, aki nem megy el orvoshoz fitymaszűkülettel??!!
2019. aug. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Jó érzés, bár biztos jobb, ha nem fedi bőr még pluszba.
2019. aug. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14%
Nagyjából mint nem óvszerrel. Ha a fitymaszűkület olyan fokú, hogy az aktust gátolja, kellemetlenné teszi, vagy nagyon zavar valakit és e miatt nehezen fogadja el magát, akkor célszerű urológushoz fordulni. Gyorsan, hatékonyan, kockázatok nélkül megoldja a problémát, egy apró rutinbeavatkozás.
2019. aug. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskolás koromban volt fitymaszűkületem, nem mentem vele orvoshoz, anyám egészségügyben dolgozott, gyerekekkel, rengeteg fitymaszűkületet látott korábban, azt mondta ez otthon is megoldható. Tágítani kellett, hónapokon át naponta egy picit, meg krémmel kenni. Egyszer picit beszakadt a bőröm, alkor fajt a pisilés, de begyógyult. Aztán időve visszahúzhatóvá tágult. Azóta nyoma sincs, hogy valaha fitymaszűkületem lett volna.


Mosni ugyanúgy tudtam, mint ha nem lett volna fitymaszűkületem, megtöltöttem vízzel a zuhany alatt és háromszor-négyszer kiöblítettem. Néha nedves vattás fültisztító pálcikával a fitymám alá nyúltam és körbetöröltem a makkom körül. Ezzel megelőztem a túrósodást.

2021. febr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!