Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Büdős neki a farkam szerintete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Büdős neki a farkam szerintetek vagy nem szeret szopni?

Figyelt kérdés
Nos van egy csaj aki irtó dögös és ugymond megbeszéltük h barátság extrákkal dolog lesz. Ez megy is, de mikor kérem h orálozzon akkor grimaszol kissé és alig alig akar hozzá érni. Amit azért nem értek, mert állítása szerint szeret szopni és csinálta is másoknak akikkel volt eddig. Megszagoltam mindig de én nem éreztem magam büdősnek ott lent. Fürdök rendszeresen és mosom ott lent is de már ez engem zavar már nagyon. Most mit tegyek?
2019. aug. 25. 02:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy két ember nem illik össze szexuálisan. Nincs mást tenni, mint elengedni.
2019. aug. 25. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vele kéne megbeszélni random idegenek szerinted honnan a jó rongybatekert názáreti jézus donga lábából tudnák mi a baja... Neked is sokkal egyszerűbb lenne itt csak találgatni tudnak... lehet fura íze van az előváladékodnak vagy spermádnak lehet szimplán hazudott hogy a kedvedre tegyen egy szopni szerető csaj alkalmi kapcsolat keresésénél csábítóan hangozhat lehetsz büdös is de ha rendszeresen tisztálkodsz akkor ezt elvetném de tömören a lényeg : Az isten szerelmére miért nem kérdezed meg őt ha már kapcsolatba vagytok?
2019. aug. 25. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%
Felejtős, a pnára izgul.
2019. aug. 25. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Sztem kamuzott és nem szeret szopni..csak neked mondta. És tényleg kérdezz rá..
2019. aug. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
Ha akarod megszagolok neked h van- e vele gond.
2019. aug. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt tőle kérdezd meg, de sztem sem szeret alapból sz*pni, csak azért mondta neked h kapósabb legyen.

L

2019. aug. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezt tenyleg tole kéne megkérdezni. De ha grimaszol akkor nem hinném hogy szereti csinalni.
2019. aug. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem párkapcsolatban vagytok, hanem csak barátság extrákkal, attól még nem tilos beszélgetésre is használni a szádat, meg az övét is.
2019. aug. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

De a saját szagát legritkább esetben érzi az ember.

Megszokja mindenki és semmit nem érez akármilyen szagú.

2019. aug. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szeret szopni ez biztos, mert még az egyik pasit is megkérdeztem akivel volt ilyen kapcsolata és azt mondta elég lelkesem nyelte is.
2019. aug. 25. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!