Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha elmegyek prostihoz, az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegyek prostihoz, az feloldja a gátlásaimat a lanyokkal szemben? 33 F

Figyelt kérdés

egyedul elek,nagyon vagyok parkapcsolatra, es a lelkem is faj a maganytol. Felenk vagyok a nokkel.

felek, hogy egyedul halok meg, kezdek megorulni, erzem



2019. aug. 25. 05:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Tapasztalatból mondom, nem attól fog megjönni az önbizalom.
2019. aug. 25. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33 évesen ha nincs önbizalmad akkor majd a prosti megoldja?
2019. aug. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem valószínű mert sokkal mélyebben van a gond, de időtöltésnek és próbának mindenképp jó
2019. aug. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Lehet segíteni fog egy bizonyos szintig.Attól függ mennyire szorongsz a lányoktól,aktustól,beszélgetéstől.

Ellenben árthat is,ha ez lesz az első aktusod.Ha lényegesen jobb lesz mint a maszturbálás,lehet ezek után minden pénzed a prostikra költöd.Ha vagy annyira anyagias,következetes,hogy ez nem fordulhat elő,minél előbb tedd meg,de okvetlen menj el pszihologushoz is.

Adj fel hirdetést,melyben mindent őszintén írj meg,és ne sajnáld kifizetni a díjat,hogy írhass levelet.Jogosan nem foglalkoznak a hölgyek azzal,aki nem "fizetős" kereső.

Bármi kérdésed van tedd fel,átérzem a problémádat.

Szép napot,Isten áldjon.

2019. aug. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de nem veszítesz vele ha elmész
2019. aug. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%
Még szép hogy jobb lesz, legalàbb növel leszel végre, nem fogsz tölük ennyire félni. De valami jót keress aki kedves nagyon.
2019. aug. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem. Ki kell próbálni.
2019. aug. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%

Ha elmész, nem lesz annyira jó, mint egy olyan szex, ahol kölcsönös vonzalom van, de arra jó lehet, hogy a kezdeti nehézségeken átlendítsen!

Türelmes, kedves szolgáltatót válassz, beszéld meg vele előre.

2019. aug. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
A prosti nem pszichológus. Csak a pénztárcádat meg a farkadat szívja le, semmi más nem változik.
2019. aug. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Attól függ, kihez mész. Vannak nagyon egyszerű, vagy böszme nők is, akik mégjobban elbizonytalanítanak.

Én is voltam már, volt nagyon kedves is, aki tényleg olyan, mint egy barátnő, de ilyenből szerintem nagyon kevés van.

2019. aug. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!