Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 21 évesen hogyan lehetne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen hogyan lehetne beletörődnöm abba, hogy mivel kicsi a péniszem mérete ezért nekem sohasem lehet semmilyen kapcsolatom a lányokkal?

Figyelt kérdés
Annyira bánt engem, hogy sokszor a sírás határára kerülök miatta. Nagyon elszomorít, hogy a sok rossz átélt nehézség, nagyon sok megszégyenülés ami idáig ért életem során és ezen felül a péniszem mérete is elkeserít. Nagyon nehéz megbírkózni azzal a tudattal, hogy nekem nő az életembe sohasem lehet majd mert kevés lennék hozzá. Mára már arra a szintre jutottam el, hogy szinte fel sem áll és a szexuális vágyam teljes mértékben eltűnt és nem tudok a lányokra felizgulni mert tudat alatt ott van a fejemben, hogy bizony kevés lennék amikor rá nézek a péniszemre

2019. aug. 20. 14:24
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
78%
Keress olyan lányt, akinek nem kell pénisz. Problem solved.
2019. aug. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
44%
Ahogy olvastam a kérdésed, bizony az én könnyem is kicsordult. Ha gondolod, írj rám, hetente egyszer szívesen sírok veled.
2019. aug. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
58%
Van ennél rosszabb. Aki csúnyának születik, azt a lányok már emiatt kinevetik, kigúnyolják, megalázzák.
2019. aug. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
70%

Oh hogy ti hülye emberek csak a dugásra tudtok gondolni.


Keress már elsőnek egy nőt. Aki szeret. És meg fogja érteni. Sajnáltatni magad könnyű tudom. De tököt növeszteni és tenni valamit miért olyan nehéz?

2019. aug. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 A kérdező kommentje:
A kinézetem sem vonzó a számukra.
2019. aug. 20. 14:29
 6/67 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen elég nagy baj, ha még mindig ennyire gyerekes a gondolkodásod.

Bár ez szerintem megint az a tipikus sajnáltatós kérdés.

Nem itt fogod megkapni a választ.

Mondjuk ha nem a f*rk*d mérete alapján kategorizálnád magad férfinak akkor több esélyed lenne arra, hogy normális életet élj, egy nő mellett aki szeret.

Meg esetleg tanulj meg szexelni, és rájössz, hogy nem feltétlen kell 20 centi ahhoz, hogy egy nőt kielégíts.

2019. aug. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
100%

Nem a farokméreteddel van baj (az még mindig csak a férfiaknak számít, mi pont leszarjuk hogy mekkora) hanem a gondolkodásmódoddal. Ez a negativitás ami belőled árad, bármelyik nőt egy pillanat alatt elriaszt. Olvasni is rossz, nem szívesen kerülnék egy ilyen energiavámpír ember közelébe.

Menj el pszichológushoz, mert fiatal vagy és időd még bőven van. Ne engedd hogy ez a hozzáállás berögzüljön, mert akkor tényleg soha nem lesz senkid.

2019. aug. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 A kérdező kommentje:
Már berögzült. Akkor látják a nők rajtam, hogy milyen vagyok és azért kerülnek el messziről? Egyáltalán mit látnak?
2019. aug. 20. 14:36
 9/67 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Nem minden a méret. Lesz nőd ettől, de a száj és nyelvmunkádat fejleszd.😊
2019. aug. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
100%

Igen, emiatt nincs sikered. Látják a negativitást ami átjár. Az elkeseredettséget. Az önbizalomhiányt. Ez riasztja el őket.

Egyrészt nincs a homlokodra írva hogy mekkora a farkad, másrészt abszolút nem számít (ezt már rengetegszer levezettem itt hogy miért, de soha senki nem hiszi el az egyszerű tényeket, sokkal könnyebb teóriákat gyártani és keseregni).

2019. aug. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!