Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok ti mennyire szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti mennyire szeretitek a szopást?

Figyelt kérdés
És mit szerettek benne? Elvárjátok a lánytól?

2019. aug. 25. 14:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretem. Ha örömét leli benne akkor jó, különösebben nem várom el senkitől.

Aki eddig csinálta az mind nagyon ügyes volt, imádtam:D

20f

2019. aug. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ahhoz a kis csoporthoz tartozom aki nem szereti. Nyalni szeretek, de ha én kapom az orált, az valamiért nem jön be. Nem is tudom igazából, hogy miért nem jön be, egyszerűen nem indít be.
2019. aug. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
Absolute top priority
2019. aug. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
Én nagyon.főleg ha jól csinálja nem csak cibálja a farkam.Ha le is nyeli az a legjobb és higénikus és bárhol végrehajtható
2019. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem. Az egész jó érzés, ahogy a lány a szájába veszi és játszik vele. Nem örülnék, ha olyan lànyt fognék ki aki nem szereti az orált. F 24
2019. aug. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Van mikor jól esik, de nem vagyok oda érte. Nekem nem feltétel egy kapcsolatban.
2019. aug. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nagyon! De viszonzom is nyalással!
2019. aug. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szeretem, de nyalni is kifejezetten szeretek 😉
2019. aug. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szeretem, de ha érzem, hogy a lány csak "kötelességtudatból", élvezet nélkül csinálja, akkor inkább nem erőltetem. Az orál akkor az igazi, ha az aktív fél is szereti.
2019. aug. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt szeretem benne, hogy teljesen más, de mégis fantasztikus érzés ugyanugy, mint alapbol a forro punci. Jó látvány is, mikor egy szép csaj kényeztet, meg amikor látszik a delikvensen, h mindent belead, élvezettel csinálja. Mivel én imádom, ezért nagy érvãgás lenne ha egy kapcsolatba a csajom nem csinálná. Természetesen én is viszonzom minden jóval 😏
2019. aug. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!