Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem jó a szex a barátnőmmel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jó a szex a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

4 hónapja találkoztunk, leszolitottam az utcan, mert elkepesztoen szeretetreméltó kisugárzása és gyonyoru arca van.

Randiztunk 2 honapot, mar az elso utan aludtunk egyutt de nem volt szex csak összebújás, film, stb.

Nagyon kívàntam már akkor de tisztteletben tartottam, hogy valamiért nincs igénye rá.

3 hónap utàn meglepett és lefeküdtünk, minden érintése izgat de az aktus kozepe felé megunom a dolgot és van jogy elelvezni se tudok.

Nem tudom őt se kielégíteni csak oralisan.


Meg sose volt erre pelda, nem tudom mi van velem, eddigi partnereimmel párjaimmal mindig elveztem es szorakozasnak tartottam.


Most a baratnommel elvezem az osszebujast simogatast de ha tenni kene valamit, kezdemenyezni, ninncs kedvem.


Ő álláspontja: még sose elvezte senkivel ennyire . (Neki csak 4 partnere volt)


Ő 22 én 27 éves vagyoj


2019. aug. 25. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Van még mit gyakorolni és tanulni.
2019. aug. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne hulyitsd szegenyt szerintem ...

Esetleg van olyan dolog amit csinal vagy nem csinal es zavar?

2019. aug. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

Sokszor a szerelem csak bezavar a szexbe.

Szerelem nélkül könnyebb a szexre fókuszálni

2019. aug. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát változtass rajta, mégis te vagy a pasi, hát irányíts, csinálj olyat vele, amit te imádsz, ne várd a sültgalambot, dolgozz meg a jó szexért.
2019. aug. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem mozog rajtam,nem szeret mozogni, csak ha megdgják..:( én nem a sült galambot várom hanem a közös játékot
2019. aug. 26. 12:14
 6/6 anonim ***** válasza:

akkor tanítsd meg játszani. Minden nőben benne van a potenciál, hogy igazi vadmacska legyen az ágyban, de a legtöbbnek szüksége van egy türelmes, tanító mesterre, aki elő csalja belőle ezt a képességet.


Engem te a párom ex pasijára emlékeztetsz, akivel együtt volt egy darabig, az elején jó volt a szex, de a pasi mindenfélét elvárt tőle, hogy hogyan kezdeményezzen, hogy ő mozogjon, ő csinálja a dolgokat, úgy, hogy neki ő volt a legelső pasi az életében, azt sem tudta, hogy eszik e vagy isszák e a szexet, soha nem ért el orgazmust, a pasi elhitette vele, hogy az ő hibája minden, mert nem akarja eléggé, majd a kapcsolat végére a párom megutálta a szexet, mert folyton csak elvárások voltak, hogy neki mit kell csinálnia és bármikor próbálkozott valamivel, az nem volt elég jó a pasinak.


Azután összejött velem, mi együtt gyakoroltunk, együtt próbáltunk ki dolgokat, sokat nevettünk ha valami nem úgy alakult mint a nagy könyvben ahogy meg van írva, a lényeg, hogy kis idő után egy nagyon belevaló szexistennő lett belőle, aki ma már képes olyan orgazmusokat átélni, amiről a legtöbb lány csak álmodna.


Szóval, ha ez az álomcsaj nem elég jó a szexben, az számomra csak egy dolgot mutat: hogy rossz tanár vagy

2019. aug. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!