Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ennyire peches lennék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire peches lennék a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem.De akárhogy is, alig vagyunk együtt.A szexre havonta egyszer kerül sor és akkor is amint befejeztük, kapkod és már vigyem is haza... :(

Sok kérdezgetés után végre elárulta hogy munkamániás...

Akár milyen anyagi háttere lenne, mindig dolgozna.

De ezt is csinálja.Reggeltől késő estig meg sem áll.Mindig talál valamit.

Ha látni akarom vagy találkozni vele, mindig csak annyit mond hogy nem tud mert még sok dolga van.

A kapcsolatunk elején még nem is vettem észre, de most már elég zavaró.

Mindig én vagyok az utolsó és ez egy kicsit rosszul esik.

Próbáltam megérteni és elhinni hogy tényleg sok dolga van és muszály megcsinálni.De nem!Ha nincs semmi, akkor is talál valamit.

Szeretem, és a szex is nagyon jó vele.De ez hogy a munkàba temeti magát...ezt nem bírom, és nem tudom mit csináljak.

Tényleg mondjak le róla?

:(


Köszi hogy elolvastad!


Ő 41, én 26



2019. máj. 27. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%

Kezdj Te is dolgozni.

Jobban passzolnatok.

Lehet fel is nezne rad.

2019. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Apivorous ***** válasza:
93%

Én is átéltem hasonló helyzetet, csak nálunk az volt a helyzet, hogy tanulás és sportmániás volt, emellett én is mindig azt éreztem, hogy bármi más fontosabb mint én.. egy ideig őrlődtem, szakítottam és egy idő után sokkal jobb lett, olyan párt találtam, akivel közel azonos volt a szeretetnyelvünk. Annak a kapcsolatomnak is vége lett, de az más story..

Tegyél fel magadnak pár kérdést:

-Boldog vagy vele?

-A szexen kívül bármi másért megéri vele lenni?

-Te fontos vagy neki?


Beszéld meg vele a dolgokat, hogy nem vagy jelenleg boldog és lát -e esélyt/ hajlandóságot, hogy változtasson ezen.

"Szeretni és szeretve lenni"

2019. máj. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Tuti Bak Csillagjegyű! 🤣
2019. máj. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szakits!!!!
2019. máj. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is munkamániás vagyok, képes vagyok hónapokra előre betáblázni magam, de érdekes a barátomra mindig szakítok időt.

Szerintem ha igazán szeretne akkor igényelné hogy veled legyen. Én is igénylem a munka mellett hogy azért nála aludjak egy hónapban többször is, meg ha délután van egy kis szabadidőm akkor találkozzunk. Így bocsi hogy ezt mondom, de szerintem nem szeret téged igazán.

2019. máj. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Teljesen más van a háttérben. Te csak egy tartalékjátékos vagy neki.

15 év korkülönbséggel nem fog komolyan venni.

2019. máj. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Így ne akarj tőle komoly kapcsolatot.
2019. máj. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát...úgy látszik jobb ha lemondok róla és elengedem. :(

...és még a férfiakra mondják hogy játszanak a nők érzéseivel.

2019. máj. 28. 09:19
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, rájuk mondják hogy játszmáznak. Valójában nem találkoztam olyan nővel aki nem taktikázott, trükközött volna. Bizonyos helyzetekben nem tudnak egy egyszerű mondattal válaszolni, az "igen vagy nem" kategória pedig számukra nem létezik.
2019. máj. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1-es!


A kérdező már nem dolgozik, hisz nyugdíjjas.

Ezzel a korral. :))

2019. máj. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!