Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm szűz és 15 éves. Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szűz és 15 éves. Nem akarom erőltetni de? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Nekem viszonylag nagy a péniszem a maga 19cm-vel, viszont lassan 19 éves leszek, és bár imádom őt, de nem igazán bírom tűrtöztetni magam. Hogyan tudnám rávenni arra, hogy lefeküdjön velem? Egyáltalán megkérdezni. Most így menjek oda, hogy ugyan már, ideje lenne, vagy mi?

2019. aug. 25. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd rá, ne erőltesd, ne kérd. Ha megérik rá és szeretné, belemegy
2019. aug. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Neki kell döntenie a saját teste felett, ne erőltesd!

Majd ledobja a bugyit, ha készen áll rá!

2019. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Mióta vagytok együtt? Mondjuk lehetett volna annyi eszed, hogy nem egy gyerekkel jössz össze.. Nyilván nem fog egy 15 éves pár hónap után ágyba bújni veled. Majd ha ő készen áll és mondja, hogy szeretné akkor majd dugtok addig meg verd a farkad a falba.. Hülyegyerek
2019. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Ha szereted, akkor bizony várni fogsz rá, akár évekig is. Voltam ilyen helyzetben, sajnos egy év után nem bírtam és megcsaltam, vége is lett.


Ha úgy érzed nem bírod, inkább vess véget a dolognak, minthogy az én sorsomra juss, vagy ráerőltesd a dolgot.

2019. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd rá. Majd ha magától akarja akkor oké.
2019. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is ez volt az első gondolatom: Mit akarsz 19 évesen egy kislánytól? Még csak most kezdi megismerni a testét és te ráerőszakolnád magad.
2019. aug. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Mi köze van a kérdés lényegének ahhoz hogy nagy a péniszed? Mert szerintem semmi.

Amúgy meg, 19 évesen szerintem bőven lehetne annyi eszed, hogy gondolj arra, hogy egy 15 évesen lány (legalábbis nagy részük) nem fog veled pikk pakk lefeküdni, főleg ha szűz.

Ha ennyire nem tudsz várni, akkor inkább hagyd békén szegényt, mert azzal hogy erőlteted max elrontod neki az elsőt.

2019. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis történettel kiszínezve megjött a "napi farok". :D
2019. aug. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9%
A pedofíliát büntetik, ember.
2019. aug. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolso, max a megrontas tenyallast, az viszont betoltott 14 ev alattiva valosulhat csak meg. Ilyen buntetojogibkategoria, h pedofilia, egy orszagban sincs.
2019. aug. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!