Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, orálnál mit szerettek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, orálnál mit szerettek jobban, ha elöször titeket elégít ki a pasi és ti utána őt vagy szerettek ti kezdeni?

Figyelt kérdés

2019. aug. 25. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek én kezdeni mert mégjobban beintít hogy élvezi
2019. aug. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, ha előbb ő visz el, utána vadabban tudok nekki esni 😊
2019. aug. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Ahány ház annyi szokás, ki hogyan szereti, sőt még egy-egy együttlét alkalmával is változhat. Pont ez a lényeg, lazán, kötetlenül ahogy épp' jólesik, semmilyen elvárásnak nem kell megfelelni, egészségetekre és ne felejtsetek el védekezni! :)
2019. aug. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Neem nincs így a fejembe egy "menetrend", ahogy épp a helyzet hozza(: mindkettőnek megvannak az előnyei.
2019. aug. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
En csak adni szeretem az oralt, kapni nem. Szoval egyertelmu mivel kezdunk:D
2019. aug. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

én kezdeni szeretem, mert felizgat, beindít. utána jöhet ő. de nincs szigorú forgató könyv.

38N

2019. aug. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, és van egy gyakorlatias szempontom, ami eldönti nálam a kérdést. Én elálmosodom, miután elélveztem. Ezért mindig én kezdek. Az is előny, hogy a nőm "hálás", és lelkesebb.
2019. aug. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!