Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Korai magömlesre sokan ajanlat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai magömlesre sokan ajanlatok, hogy menjen el a pasi, es utana a masodik menetnel jobban fogja birni. Öszinten, a pasik mekkora resze kepes masodik menetre?

Figyelt kérdés
Nem feltetétlen rögtön,de mondjuk egy fel ora,ora mulva.A visszartas nem, vagy,csak minimalisan megy neki.De annyira sokszor hallom tanacskent a kerdesben felvetett dolgot, amit azert nem ertek, mert viszonylag sok pasi van,akinek joval több regeneraciora van szüksege.
2019. febr. 28. 13:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát ha a nőnek eszébe sem jut, hogy esetleg közreműködjön az újabb erekció létrejöttében, akkor tényleg várni kell egy kicsit, amíg újból bevetésre kész lesz a bré.
2019. febr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát nekem 5, de max 10 perc és készen vagyok a kövi menetre. 😅
2019. febr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Vagy ez lehet ugy megy, ha bartom 1-2perc alatt elmegy,az igazabol nem szsmit teljes ertekü aktusnak, nem is farad ugy el benne, es ezaltal nagy esellyel keszen allhat ujra viszonylag rövid idön belül?Azert kerdezem, mert próbáltuk parszor, egyszer sikerült, de sokkal többször nem allt fel neki..
2019. febr. 28. 13:58
 4/16 anonim ***** válasza:

Egészséges férfiember max. félóra múlva akcióképes.

Csak kérdés, , hogy mik a körülmények?

Míg nem voltakgyerekeink, volt hogy éjszaka 2-3 menet is belefért.....de mióta vannak, örülünk, hogy 5 percnyi idő jut szexre :)

2019. febr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nyilvanvaloan nem magatol gondoltam, hanem orallal, kezzel, stb...de van,h nem sikerül elérni a behatolashoz szüksegea kemenyseget.
2019. febr. 28. 14:00
 6/16 anonim ***** válasza:

Mint minden ember amiről nem tud, nem érezte még, arról nem tud véleményt alkotni.

Rengeteg nőm volt, soha senki nem tudott azonnal "munkára fogni", míg nem egy nőnek sikerült.

Ez az a nő volt akivel képes voltam egy éjszakát átszeretkezni 36 évesen.

Hogyan?

Egyszerű:

Ismerte a férfi testet, és tudta hogyan működünk.

Nem mélytorkozott, de úgy csinálta, hogy azt hittem kitörök mint egy vulkán!

Nem, nem volt gyönyörű, sem csodaszép alakja, teljesen átlahgos volt!

Voltak nála 1000x szebb és jobb nőim, és még is.

Tudta, hogy egy menet után szinte azonnal mit kell csinálnia ahhoz, hogy kemény legyen!

Engem még szájjal is nehéz elvinni, nah neki az is sikerült többször is.

Szóval nem lehetetlen!

2019. febr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? :)
2019. febr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
25, de nem volt meg soha dolgom ennyire gyorstüzelö pasival:(
2019. febr. 28. 14:07
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát ha egy jó masszív szopás sem képes mereven tartani, miközben az arcába tolod a popódat és pucsítasz, akkor ez a gyerek ennyit tud. Karmold erősen a hátát, hogy ne élvezzen el egyből. Más ötletem nincs.
2019. febr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Volt ilyen férfi az életemben. Fél perc alatt ment el vagy talán még annyi se kellett, mert a harmadik lökés már az élvezés volt kb. Hiába volt több menet 10-15 perc különbséggel, a második menetben is ugyanolyan hamar elment. Én akkor kicsit utánajártam a témának és elvileg orvoshoz kellene fordulni ha valaki ennyire nem tudja kontrollálni.
2019. febr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!