Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kéne tegyek ebben a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GigiDiAugustino kérdése:

Mit kéne tegyek ebben a helyzetben? Bővebben lent

Figyelt kérdés

19 éves szűz fiú vagyok. Sosem volt még barátnőm. Bár kavarások voltak de sosem lett belőle semmi(nem miattam). Elég régóta tervezem hogy prostihoz megyek(igényes, lakásoshoz) de a döntésem naponta változik, egyszer nagyon akarok menni mert borzasztóan frusztrált vagyok a szüzesség miatt, egyszer meg nem mert tudom hogy megjátszott lenne az egész a csaj nem élvezné meg barátnővel lenne az igazi, de sokat olvasom hogy velük is tud olyan jó lenni mint egy barátnővel meg hogy egy szűznek már az is hatalmas élmény lenne, mégha csak egy prosti. Tulajdonképpen egyszer voltam már egynél, csak sajnos nem állt fel, igazából jó nő volt de picit unottan csinálta a dolgokat, de kedves volt, megértő, utána jót beszéltünk. De a szüzességem miatt szörnyűek a hétköznapjaim, picit gátlásos is vagyok, de sok embertől megkaptam már, lányoktól is hogy nem nézek ki rosszul meg kedves vagyok és értelmes, csak ahogy magamon észrevettem hogy gátlásos, meg egy csaj aki kavarás után offolt úgy fogalmazott hogy visszahúzódó.

Szóval nem tudom hogy megérné-e? Sokan amúgy is csak felfújják ezt az egész szüzesség kérdést. De ha elmennék akkor nem az ott látottakat alkotnám a szexualitásról, hogy mindig fizetni kell érte, meg csak a saját kielégültségem számít stb.


2019. aug. 26. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
20%

A kérdésedre saját magad megadtad a választ. Menj ha akarsz, de egy prosti nem miattad van ott, hanem a pénzedért nem másért.

Miért lennének szörnyűek a hétköznapjaid mert szűz vagy??? Mutogatnak rád az utcán az emberek? Nincs a homlokodra írva, ne csinálj ebből kardinális kérdést. Van aki 20x évesen "veszítette el", utána kicsapongó életet élt számos partnert "váltogatva" ma pedig boldog családapa szerető társsal.

2019. aug. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj prostizni, ne csinálj belőle nagy dolgot.
2019. aug. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia szerintem fel van fújva a szüzesség dolog! Lányként én magamnak szabadultam meg tőle és az is túl van értékelve a vallás miatt.

Szerintem kakild le az egészet! Úgyis lesz lány aki szívesen segít vagy csak nem érdekli :)

Egyébként a szex is kissé túlértékelt :D

2019. aug. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BB_ ***** válasza:
Na sikerült már elveszteni vagy még mindig tanakodsz?
2021. nov. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!