Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek sem létezik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem létezik többszöri női orgazmus?

Figyelt kérdés

Többen dobálóznak itt ilyen számokkal, hogy ők 2-3-4-5-6 orgazmust is átélnek egy szex során. Na most nekem minden eddigi partnerem max. egyszer tudott elélvezni, utána kellett nekik kb. 10 perc, addig hozzájuk érni is alig tudtam, annyira érzékenyek voltak, főként az erogén zónáik.


Na most aki itt azt írja, hogy egymás után X orgazmust is átél egyetlen aktus során az szerintem vagy még szűz, vagy fiú, vagy soha nem volt valódi orgazmusa, és egy nagyon jóleső érzést gondol orgazmusnak, ami már majdnem az, közel jár, de mégsem.


Mit gondoltok?


2019. aug. 26. 15:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Azt gondoljuk, hogy te egy idióta vagy.
2019. aug. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
97%
Azt, hogy ez így nem igaz. Létezik többszöri orgazmus.
2019. aug. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
10%

2 minimum

1 csikló

1 hüvelyi

A 3. Orgazmusért már megkell dolgozni

De talán a 3 orgazmust max a 4et eltudom képzelni 1 aktus alatt de hogy valaki 6-7-8 alkalommal elélvezzen azt fizikai képtelenség nagyob megterheli a szivet

2019. aug. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%
Nem terheli meg a szívet málna. Neked az agyadat a gondolkodni próbálás igen, az orgazmusnak csak pozitív hatásai vannak. És van többszöri. Csak azért mert te/ti nem éltétek még át, még van. Aki átélte tudja, a többi meg mondja hogy nincs. Minden a helyén van. ;)
2019. aug. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
34%
Nem gondolok semmit. Feleségem nem ritkán 2-él át, egymás után. Fiú vagyok, nem szűz, tizen pár éve, középsuli óta dugom nyalom stb, tudom milyen ha orgazmusa van... főleg ha még hálálkodik is külön a ráadásért. Ennyi.
2019. aug. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
13%
#5 Lúzer vagy, ennyi... ;)
2019. aug. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
7%

Az orgazmusnak nem csak pozitiv hatasai vannam igenesz...


Volt aki belehalt,h 21 alkalommal volt orgazmusa egy nap alatt..


Tipikus:az idiota leszolja malnat.

2019. aug. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Hüvelyi orgazmus sem létezik egyébként.


[link]


Változatlanul az a véleményem, hogy aki szerint egy aktus során több női orgazmus is létezik, az még soha nem élt át valódi orgazmust, nem tudja, milyen.

2019. aug. 26. 15:47
 9/27 anonim ***** válasza:
90%
De gyorsan regeltél magadnak egy újat csak hogy megvédd magad...!!! XDDDD
2019. aug. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Van többszöri orgazmus! Nem csak azért , mert pl.én nekem is van.

A férfiak és a nők izgalmi görbéje más, majdnem hogy fordított. A pasik gyorsabban fel tudnak izgulni, ejakulálnak, aztán plaff, lemegy az izgalmi szintjük. A nők nehezebben izgulnak fel, de mikor orgazmusuk van , a tetőpontról csak kicsit csúsznak le, újra lehet őket ingerelni utána. ( vagy magukat)

Persze, olvastam olyat, hogy van nő, amelyik érzékeny orgazmus után, nem szereti ha hozzányúlnak. De sokan meg igen, és képesek újra meg újra elmenni. ( nekem , ami a legtöbb volt az 4 egymásutáni. De az tényleg orgazmus volt, nem csak valami de mégse :) )

2019. aug. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!