Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan operáció hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan operáció hogy ne tudjon elélvezni a férfi?

Figyelt kérdés
Én hajlandó vagyok lemondani az orgazmusról csak hogy ne menjek el hamarabb mint a partnerem és maximálisan fullra addig tudjam csinálni neki amíg teljesen ki nem készül.. Akár arról is lemondanék hogy én elmenjek.. Átlag 1 óráig tart nálam egy aktus de van hogy ez kevés. Ezért érdeklődnék hogy létezik-e olyan beavatkozás amitől nem fogok elélvezni és akármeddig csinálhatom!

2019. júl. 8. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Orgazmusod csak akkor nem lesz, ha nincs mivel szexelni. :D

De ha kevés az egy óra, akkor miért nincs 2. menet?

2019. júl. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ez csak úgy működhet, ha egyáltalán nem élvezed a szexet. Biztos el lehet nyomni ezt az érzést (pl. lidokain spray-el tutira), de akkor minek szexelni?
2019. júl. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogy a partnered maximálisan kielégítsd. Nekem az fontosabb hogy ő elmenjen akár többször is. Elég tapasztalt és jó vagyok az ágyban az elmondottak és a " visszajáró kuncsaftok " után.. De van olyan akit akár hogy szexelek nem tud elmenni csak szájjal.. És ha bírnám tartani a tempót tovább akkor tuti elmenne.. De az én szuflám is véges sajnos.. Ezért gondoltam arra hogy ki lehet-e valahogy " kapcsolni " az orgazmust... Hogy csak úgy döngessek anélkül hogy elmennék és ezzel a másiknak mindent megadni! Lágyan.. durván bárhogy...
2019. júl. 8. 17:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a kezelőorvosodat/gyógyszerészedet.
2019. júl. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

A kiinduló elképzelésed téves. Komoly többségben vannak azok a nők, akik egyáltalán nem képesek "hüvelyben elmenni", nekik csak akkor lesz orgazmusuk, ha a csiklójuk (is) izgatva van.

A "döngetés" időtartamánál százszor többet számít, hogy az érzelmek milyen hőfokon vannak. Az egy órás aktust természetesen elhiszem, de biztosan állítom, hogy ha 10-15 perc alatt nem élvezett el, akkor az a legtöbb nőnek nagyon sok, kidörzsölődik, szenved.

A szándékod nemes, de hiábavaló, összeszokott pároknál a jó szexhez nem kell több 15 percnyi behatolásnál, vagy nyalásnál-ujjazásnál (az előjáték hosszabb is lehet).

Természetesen lehet sokszor ismételni, játszani, de az ritkán, kivételként szokott lenni, meg persze a kapcsolat legelején.

2019. júl. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss de ha te tényleg megmuttetned magad akkor hülye vagy... Ha egy óra nem elég egy nőnek akkor tanuljon meg ő elmenni nehogymar te műttesd magad meg egy no miatt.. Habár sztem ez ilyen ego dolog nálad... Szánalom.
2019. júl. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!