Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen az ideális szub fiú?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ideális szub fiú?

Figyelt kérdés

Kinézetre és személyiségre.

Az baj,ha sokat sportol és kívülről erősnek látszik,viszont lányokkal szemben teljesen behódol?



2019. aug. 26. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont hogy az a tökéletes! Mert a fordítottja annak ami kinéznék belőle, és ez a legizgatóbb benne. Kb mint nektek, mikor egy "szende szűzkislány" egy mocskos perverz:D
2019. aug. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Majd én büntetlek! 25/F
2019. aug. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Nincs olyan, hogy általában ideális partner - mert mindenkinek más és más az ideális, ezért csak egy adott ember számára van neki ideális. Kinézetre és személyiségre is. S igen van olyan domináns nő/férfi aki pont az általad leírt típust kedveli.
2019. aug. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, én bárkit elfogadok szubnak akivel a bdsm-en kívül jó a kémia :)

Néha még domináns pasi is szubként köt ki alattam, szóval tényleg teljesen mindegy.

Ahogy elkezd az ember belemélyedni a játékba, úgyis kiderül milyen az egyéniségük. Milyen titkaik vannak stb.

Az egy dolog amit magadról gondolsz/állítasz, viszont amikor valaki a lelked legmélyebb bugyraiba ás le, akaratlanul is változik a percepciója.

2019. aug. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!