Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 16 éves lánnyal mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16 éves lánnyal mennyire ideális szexuális kapcsolatot létesíteni 21 évesen?

Figyelt kérdés
Való igaz, hogy 16 éves, de olyan kislányosan viselkedik a korához képest. Szerintetek? Érdemes vele valamit kialakítani az ágyban?

2019. aug. 23. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Ez akkor tudod meg, ha felnyársalod a répáddal. ☺️
2019. aug. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha mindkettőtöknek jó, akkor miért ne?
2019. aug. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne azzal foglalkoz(zatok), hogy mi ideális! Ha mindketten szeretnétek akkor tegyétek meg! Egyszer élünk! Csak védekezzetek!


És ha most azt mondanánk, hogy nem ideális, akkor szakítani fogtok? Na ne viccelj már!

2019. aug. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%

Csapassad amig lehet. Ha benne van csináld.

Ha nem kell küld nekem.

2019. aug. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Mikor összejöttünk barátnőm 16 volt, én meg 21 még, most 23 vagyok. Nekem tetszett, hogy én alakíthatom ki a szexuális kultúráját. Ennyi idősen könnyebben belemennek mindenbe, nincs sok negatív tapasztalata és van kedve kipróbálni soksok perverz dolgot. De persze ehhez kell a szerelem is . Csak szexbabának ne használd, bár némelyik igényli
2019. aug. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Én 29 évesen is voltam 16 évessel. Semmi gond ezzel. Most leszek 30, de most se gondolkoznék rajta.
2019. aug. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
22%
16-17 éves lányok manapság már tapasztaltabbak, mint sok 21 éves pasi. Én 23 évesen jártam 17 évessel és semmi gond nem volt a szexel. Olyan önbizalmuk van és nyitottak, hogy csak na. :D
2019. aug. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!