Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek/urak! Életetekben az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek/urak! Életetekben az 1éjszakás kalandoknál amikor valahogy néha megesett, a szexben ugyanúgy megtettetek mindent mint egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Értem itt az orált,

(Fiúknál) nyalást,spermával való kapcsolatot a csajoknál..

De ha nem is kaland.. mondjuk akivel 3 vagy 4 alkalommal együtt vagytok a függetlenségetek alatt,de nem akartok az illetőtől semmi komolyat. Ők is megkapnak minden extrát?

Egyáltalán, a rövidtávú kapcsolatoknál és a kalandnál jar az extra odaadás a szexben?


2019. aug. 26. 22:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
74%
Dehogyis! Pont azért keresetem szexkapcsolatot, hogy ne kelljen bsrimságokkal foglalkoznom, mint egy "rendes" kapcsolatban.
2019. aug. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Férfiak nem szokták.
2019. aug. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Magyarul ha nő vagy; Akkor csak a punciba akartál egy hús vér péniszt érezni?

Ha ffi; akkor érezni a forróságot egy gyors numeránál és legalébb az ember fia egy nővel élvez mint marokmarcsával alapon?

2019. aug. 26. 22:28
 4/27 A kérdező kommentje:
Ha a férfiak nem szoktál,akkor a nők miért?
2019. aug. 26. 22:29
 5/27 A kérdező kommentje:

Akkor lényegében a férfiak élveznek előnyt?

Mert ha komoly kapcsolatban vannak, ha nem.. megkapják az extrákat szó nélkül bármikor,bárkitől.

Akkor így minek kell egy állandó partner,élettárs vagy feleség?

A másik meg az,hogy kapizsgálna a fejemben,hogy én férjként ugyanolyan vagyok neki, és azt kapom tőle az ágyban mint akikkel csak szimplán szexelt egyszer kétszer. Akkor ez nekem miért jó? Miért érezzem magam kivételesnek ha nem vagyok az!

2019. aug. 26. 22:36
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2019. aug. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
46%
Normális felfogású ember alkalmi kapcsolatban is ugyanúgy figyel a partnerére és mindent megtesz hogy jó legyen neki még akkor is ha tudja nem fog neki holnap virágot vinni. S mindenekelőtt alkalmi kapcsolatban használ óvszert :)
2019. aug. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

És az utána lévő állandó partnernek férjnek,feleség mitől lesz különleges a szex téren?

Pl..amikor mennek az utcán és szembejön velük vigyorogva a menyecske régi csávója akivel állótolag volt vagy 3,4 alkalommal.. és azért vigyorog mert azt akarja szimbolizálni a vidámdágágával,hogy ő is ismeri a csajom minden porcikáját, őt is keményen lemélytorkozta megcsinálta minden pózban stb.. Nos.. ez nekem miért jó? Miért érezzem magam egyedinek hm?

2019. aug. 26. 23:10
 9/27 A kérdező kommentje:
Még az előzö vagyok.. hagyjuk most a szerelmet,meg az érzelmet,hogy a nő azért van velem. Az idővel elmúlik. De akkor lényegében mindenki éljen szingli hedonista életet, mert mindenképpen megkapja a szex különböző forrásait akkor is. Ennyi a történet. Felesleges komoly kapcsolat..sőt.. abban csak vitázni fog az ember előbb utóbb meg idegeskedni.
2019. aug. 26. 23:15
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan egyéjszakásaim sosem voltak (mindig több alkalom lett belőle), de az előre megbeszélt szexpartneri viszonyban is ugyanúgy mindent megtettem a lányok boldogságáért, mint egy párkapcsolatban. Biztos van aki ilyen téren különbséget tesz, de annak szerintem semmi értelme és számomra nem tudna örömet okozni. Minden lánynak egyformán figyeltem a reakcióit, rezdüléseiket, sóhajaikat. Ugyanúgy adtam puszit, csókoltam, ugyanolyan gyengéden érintettem meg vagy éppen határozottan fogtam meg őket. Ugyanannyira odaadóan és türelmesen simogattam végig a testüket, élveztem a libabőrös testük tapintását, mélyültem el a szép szemükben. Különbségek nélkül karoltuk át egymást az együttlétek után és ugyanazt a jóleső biztonságérzetet és nyugalmat igyekeztem nyújtani, mint egy párkapcsolatban. Szerintem értelmetlen lenne másképp viselkedni, mert nem tudom elképzelni mi a jó abban, ha a másik félre kevésbé figyelünk. Ha neki jó, nekem is jó, ha nekem jó, neki is jó.

28F

2019. aug. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!