Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki sokáig nagy mellű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki sokáig nagy mellű nővel volt, akkor egy 75/A-s mellű, de jó alakú nőnél nem hiányozna neki megint a nagy mell?

Figyelt kérdés
2019. aug. 27. 13:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy örülni fog a változatosságnak.
2019. aug. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Hellmano ***** válasza:
76%
Bármilyen hihetetlen, de nem a mellekkel jár az ember, hanem a tulajdonosával és ha a tulaj bejön, akkor mindegy milyen a melle (szerintem).
2019. aug. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A mellszex hiányzott neki egy darabig, de mondtam neki h

amúgy se érzékeny a cicim, valószinű semennyire se élvezném.

2019. aug. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
Nekem hiànyozna, nagyon is.
2019. aug. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

De, néha biztos. Nagy mellű nővel meg időnként a 75/A utáni sóvárgás kapná el, erre varrj gombot. ;)

Amúgy ha téged választott, kár ezen aggódni - az emberek általában olyannal jönnek össze, akinek a teste is bejön (jó, a #2-es válaszadó lehet, hogy nem így van ezzel).

2019. aug. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkora hülyeség ... nyilván ha jó lenne akkor vele lenne .

Ha kismellűvel van akkor az a nő tetszik neki. Akár a cici miatt akár a nő miatt. Amugy a pici cici szexi

2019. aug. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Max a mell szex. F.
2019. aug. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha a nagy mell lenne neki a legfontosabb akkor nem téged választott volna. Ha e miatt kétségeid vannak, akkor mivel a kebelméreted akkora amekkora egyéb tulajdonságokkal - leginkább saját magaddal, odaadással, odafigyeléssel - "kompenzáld", hidd el sikerülni fog. Egészségetekre és ne felejtsetek el védekezni!
2019. aug. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó nagy mellű csajom volt, szóval tudom milyen. Végre örülnék egy kismellű csajnak:)
2019. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire fontos számára a mell. Nekem például qrva fontos!!! Prio1!!!! Én C kosár alatti mellektől meghalnék. Lehet akármilyen alakú a hölgy .... nekem fontosak a keblek!

De nyugi, nem mindenki ennyire csöcsfüggő. Sokan vannak akik ennek nem tulajdonítanak akkora jelentőséget.

2019. aug. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!