Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mire szoktatok gondolni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire szoktatok gondolni "hűtési célból", ha még nem akarok elélvezni?

Figyelt kérdés
Amikor már nagyon közel vagyok az orgazmushoz, és a barátnőmnek minden mozdulatától, minden centijének a látványától, minden nyögésétől az elélvezés kockázata áll fenn, olyasmikre kell gondolnom, amik nagyon hatékonyan lelohasztanak. Pl. a másodfokú egyenlet megoldóképletére, vagy egy meztelen BKV ellenőrre, temetésre, száraz macskatápre, stb. Ti milyen menekülő-gondolatot szoktatok ilyenkor bevetni?

2019. aug. 28. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmire. Nem zárja ki a folytatást vagy a következő menetet egy élvezés, egy nőnek meg jól esik ha ki tud készíteni.
2019. aug. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelek egy Anettka+Pa-dö-dő leszbikus akciót, emellett olyanok járnak a fejemben, hogy most tényleg kifognak halni a pandamacik? Multkor azon agyaltam, hogy vajon mi lehet a Fedőneve: Donnie Brasco c. film vége, mert eddig kétszer láttam, de mindig elaludtam rajta.
2019. aug. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenki másra, nincs tuti tipp. Ne "agyalós" dologra gondolj, amin gondolkozni kell, hanem olyan dolgokra egyszerű képekre, érzetekre, szituációkra. Még jobb ha megfelelő légzéstechnikával kombinálod, vagy fogod az ujjad és a PC izmok környékén óvatosan egy pillanatra megnyomod.
2019. aug. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem nem megy ez a nagymama gondolkozás, mert elrontja az élményemet. Mi értelme szexelni, amikor gusztustalan dolgokra kell közben gondolni.

Ha olyat akarok, ami visszafog, akkor:


1: Nem lépek át egy határt (ha átlépsz egy felizgulás határt ami már nagyon közelít az orgazmushoz, akkor tök nehéz visszajönni és nagyon rossz érzés is)

Ezt a határt az évek alatt, tapasztalattal megismerheted


2: Amikor elérem azt a határt, picit letisztítom a gondolatokat, lenyugtatom magam, semmi gusztustalan, csak mint sportban, átgondolom mi történik, figyelek picit a testemre, veszek néhány mély levegőt, elgondolkozok, hogy mit szeretnék még az ágyban csinálni


3: Ha kell, leállok kicsit, póz váltás, kis orál, stb. El sem tudod képzelni mennyire sokat tud ez húzni, múltkor is közeledtem, és átmentem domináló szopatásba, és hiába volt új és jó élmény, mégis visszazökkentett, mert aktív voltam és kijöttem a ritmusból


4: Ha az előzőek nem segítenek, kicsit ilyen meditációs gyakorlat szerűségbe kezdek, ahol fontos a légzés, a saját testedre a figyelés és a gondolatok eltüntetése. Nem pucér nagymama, hanem kitisztítani a fejedet, lenyugtatni a szervezetedet. Ez könnyen megy, ha be tudod csukni a szemed, kicsit lelassítod a szexet és egy lassabb ritmust felveszel egy viszonylag kényelmes pózban.

2019. aug. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A sok műanyagra az óceánban. Meg matematikai azonosságokra. És néha II. Erzsébet királynőre.
2019. aug. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!