Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szabadságon vagyok Debrecenben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabadságon vagyok Debrecenben, hol keressek szexrandira partnert? Nyilván nem fizetős lányokra gondoltam, viszont cél, hogy mindenkinek jó móka legyen 😁 27F

Figyelt kérdés
2019. aug. 29. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Nos, ha jó pasi vagy, akkor úgy, mint bárhol máshol: tinder, bárok, szórakozóhelyek. Ha átlagos vagy az alatt, akkor szépen elő azt a tárcát.
2019. aug. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fényezni nem fogom magam, de talán az átlagnál kicsivel jobb🤷‍♂️
2019. aug. 29. 09:49
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Ekkora egoval inkább sehol :D hagyd békén szegény lányokat
2019. aug. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
3. Nem értem mi volt akkora ego benne?
2019. aug. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Debrecenben ugyanúgy mint Szegeden vagy Pécsett - vagy épp Pesten.

Előre kellett volna gondoskodni a programról...

Vannak bárok, meg laza kocsmák, de ezek is mind pénzbe kerülnek.

Ha nem gondoskodtál előre szexpartnerről, akkor maradnak az azonnali fizetősök - belőlük is van rengeteg!

Költségek nélkül nagyon kicsi az esély arra hogy dugni fogsz - de így van ez szerte a világban!

2019. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Pont ott ahol bárhol máshol, szórakozóhelyek, internet akármi. Ismerkedni bárhol lehet. Ha szabadságod alatt Debrecenben vagy, akkor gondolom ott is laksz, vagy te vagy a szüleid ismerned kell ennyire a várost.

Hogy jó móka legyen? Egyértelmű különben nincs értelme és használj óvszert :)

2019. aug. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj a nagyállomásra csörgő zsebbel, izgalmas élmény lesz.
2019. aug. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!