Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek érdemes egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes egy sikertelen férfinek fizetős lányhoz mennie?

Figyelt kérdés
Nem vagyok, nem is voltam soha túl népszerű a nők között, pár randi után általában eltűntek. Sok fórumot olvastam, hogy a fizetős lányokkal milyen jó és jó a szolgáltatásuk színvonala. Csalódott emberről még nem olvastam ott.
2019. aug. 25. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Ne menj. Nem jó.
2019. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól jobb mint a semmi, ha meg is tudod fizetni akkor hajrá.
2019. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5%

#2

Ne biztasd! Ne menjen.. Több hátránya van, mint előnye! Elkaphatsz fertőzést..

2019. aug. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha vágysz egy vagy több alkalomra. Akkor keress egy neked tetsző lakásos lányt. Legfeljebb nem jön be, s nem mész többet.
2019. aug. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Állitólag jót tesz, leomlanak a gátlások, stb stb...


De szerintem hülyeség. Mert nem a szexen bukik meg a dolog hanem az ismerkedésen. És attól hogy fizetsz a szexért nem fog jobban menni az ismerkedés egy normális nővel.

Drága és kockázatos.én soha nem voltam és nem is tervezem.


36/f szűz

2019. aug. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

#5:


Pont, hogy a szexen bukik meg a dolog, ezt tudatosítsd magadban, ha te tényleg úgy gondoltad eddig, hogy nem azon, akkor azért vagy még szűz 36 évesen. Aki életében nem szexelt, az teljesen máshogy viselkedik, beszél a nőkkel, és ezért lesz náluk sikertelen. Egy szűz férfi másként udvarol, nem mer testi kontaktust, mély szemkontaktust kezdeményezni.


36 évesen szerintem semmi oka az embernek arra, hogy ne menjen el egy prostihoz. Teljesen felesleges úgy meghalni, hogy nem tapasztaltad meg, milyen a szex.

2019. aug. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. aug. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#5 Kösz, de én már 16 évesen tudtam hogy nem szexelek soha.


És öszintén nem látom át mi változik ha egy fizetős, akár kedves , bomba prostival lefekszek. Attól az 10-20 perctől nem változik meg az élet.


A normális embereknél ez kb 16 éves kortól formálodó dolog. Annak minden szépségével és cikis dolgaival. Eslő csók, első bénázás, stb stb. Ezt 30 felül nem lehet behozni, főleg nem érzelem mentes 10-20-60 perc alatt.

2019. aug. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!