Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Két hónapja vettem a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hónapja vettem a barátnőm szüzességét, azóta állandóan szexelni akar, nekem viszont nincs ekkora étvágyam. Szakítanunk kéne?

Figyelt kérdés

15 évvel fiatalabb a barátnőm van. Amikor találkozunk, reggel és este is csinálná, előjáték, behatolás is minden van már. Én meg sokat dolgozom fáradt vagyok, igyekszem, de mindig vita van. Most sikerült először elélveznie...


Hogy lehetne ezt feloldani?



2019. aug. 29. 19:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
6%
Belekevered a libidóját egy protéziseddel teli pohárba.
2019. aug. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
64%
Szedjél vágyfokozót. Az ilyen csajt megkell becsülni.
2019. aug. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
12%
#22 azé egy kapcsolat ne csak a szexről szóljon már. Nektek nem is való kapcsolat. Lelketlen szexéhes dögök.
2019. aug. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%
Ezt ugatom én is 23-as
2019. aug. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!