Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim állandóan análozni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim állandóan análozni akar de én nem szeretem?

Figyelt kérdés
Először fájt most már nem fáj, de ha beteszi alig várom, hogy végezzen. Mondtam neki hogy én nem élvezem, de szerinte ezt meg lehet szokni.
2017. jún. 25. 10:53
1 2
 1/14 pptomi ***** válasza:
84%
Akkor önző.
2017. jún. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Akkor nyugodtan próbálja ki magán, ha szerinte ezt ennyire könnyű megszokni :)

A végbélnyílás nem közösülésre való


Ha tényleg szeretne, nem csak egy szex tárgy lennél számára, akkor tiszteletben tartaná, hogy nem akarod és higy fájdalmat okoz ezzel neked.

2017. jún. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Heart of Darkness ***** válasza:
87%
Gratulálni tudok neki, hogy olyat erőltet és erőszakoskodik olyanban amit a partnere azaz te nem élvezel. Igazi férfi. Ha ezek után nem szakítasz vele az meg már a saját hülyeséged.
2017. jún. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

hagyd ott biztos nem szoritja a p.u,n.,ci kicsi a szerszáma

én elzavarnám az ijet

2017. jún. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
vegyél egy strapont, és mond neki hogy seggbe dughat de utána te is őt......am ülj le vele és beszéld meg hogy néha ok de nem állandóan.....ha meg nem fogadja el akkor tényleg nem igen törődik veled.
2017. jún. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

mond meg neki hogy keressen magának egy szintén b.u,z.i havert akinek betolhatja

neki ugyis mindegy

2017. jún. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
Kicsi a farka!
2017. jún. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Probáljon magára huzni egy hatalmas néger dárdát, ha azután is azt mondja hogy meg lehet szokni akkor a barátod rossz térfelet választott mikor a csajok felé kezdett orientálodni.
2017. jún. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

Önző , csak magára gondol. :(

Ha nemet mondasz neki , olyat keres ki majd engedi neki. :(

Nem tudom mit szeretnek benne, én ki sem próbáltam, próbálnám. :)

2017. jún. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

Furcsa és rossz lehet neked :( hogy nem tartja tiszteletben hogy te mit szeretnél, csak a szex....

Volt nekem egy hasonlo esetem a barátnőmmel, /nem szexuális dolog/ de én nem hagytam magam , mikor említette, időt kertem 2 hét és utánna szakítás. Ennyi.

Ha hagyod megad befolyásolni az már nem is te vagy.

2017. jún. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!