Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex nyilvános helyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex nyilvános helyen?

Figyelt kérdés
Milyen helyek vannak Magyarországon, ahol ez megy? Gondolok clubokra, strandokra, barmilysn szórakozóhely...?
2019. aug. 30. 08:07
1 2
 1/13 kisördög1 ***** válasza:
Persze!
2019. aug. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lepcsohaz, sotet park, minden szorakozohely wc je, erso, auto, strand vagy uszoda zuhanyzoja wc je sok lehetoseged van. N
2019. aug. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem fogalmaztam jól ezekszerint.

Az lenne a lényeg, hogy többen legyünk


28N

2019. aug. 30. 08:15
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom itt:


[link]

2019. aug. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

28 ev alatt nem sikerult megtanulni olvasni?

Ez buncselekmeny, tobbek kozott lasd: Btk. 205. §

Az elso ember aki meglatja (meggyanitja) feljelentest fog tenni, en is azt tennem.

2019. aug. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Hellmano ***** válasza:
100%
5-ös nem fog senki feljelentést tenni vagy 100-ból 1 ember, ezért is van annyi public videó, mert úgyis tudják, hogy inkább mindenki nézi, mint, hogy jelentse. Amúgy, ha valaki jelenti kimegy egy rendőr megbírságol 20ezer forinttal azt jó napot...
2019. aug. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Ez egyaltalan nem ilyen egyszeru ahogy irod, buncselekmeny nem jatek.

A public videok meg vannak rendezve.

Te amugy szandekosan vagy ilyen ostoba vagy ez a normalis viselkedes nalad?

2019. aug. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 kisördög1 ***** válasza:
100%
Swinger klubok, magán "bulik", vagy ha konkrétan ilyenre keresel partnereket.
2019. aug. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Na, kedves trollkodó banda...

Meg tanultam olvasni, és egy szóval sem állítottam, hogy legális. Ostoba sem vagyok, drágaságom.

Az vesse rám az első követ, aki csak legális dolgokat csinál.

A gy.k.-n mindenki tökéletes?

😅

2019. aug. 30. 10:27
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Zárt klubok vonatkozásában négy swingerklubb van Bp-n + a már említett Glory Café és a szexmozik, ezen felül a privát partyk.

Nyílt helyek vonatkozásában szervezett buli nem nagyon van, de vannak közismert dogging helyek Szépvölgyi út vége, kifutópálya vége stb. azon túl meg "magánkezdeményezések" a Margitszigettől bármilyen park ahol az adott párnak éjszaka eszébe jut.

A nyilvános helyen történő sex NEM bűncselekmény! (a fenti idézett Btk. szakasz "mutogatós" szatírokra vonatkozik). Maximum szabálysértés ha nem teszel meg minden tőled elvárhatót, hogy mások ne lássák meg (ld. egy parkra ez igaz lehet, de egy erdőre már nem).

Akár nyilvános, akár nem ha idegennel folytatsz szexuális viszonyt mindig használj óvszert!

2019. aug. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!