Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Futottatok már össze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Futottatok már össze nyilvános wc-ben ilyen közvetlen takarítónővel? Tetszene nektek a helyzet?

Figyelt kérdés

A piacon, ahova járok van fizetős wc és időnként oda járok, ha vásárlás közben rám jön a dolog, mert nincs a közelben más wc.


Egy 60 körüli korához képest vonzó néni van ott, aki egyszerre pénztáros meg takarítónő is.


Volt már, hogy egyik fülkében ültem a wc-n és bejött a tisztítószeres kocsijával takarítani, kérdezte, hogy baj-e, hogy ott van, mondom, hogy nem erre az én fülkémbe is betolta az ajtó alatt a felmosórongyot, hogy felmossa a padlót, és mondta, hogy "Húzd fel a lábad!"


Meg volt, hogy megyek be a wc előterébe fizetni neki, és megkérdezi félmosollyal, hogy "Tojnod kell?"


Kicsit izgatóak nekem az ilyen helyzetek, hogy ennyire közvetlen a nő.



Ti találkoztatok már ilyen takarítónővel, aki simán bent tartózkodik a férfi vécében, miközben mások a dolgukat végzik?



2019. júl. 26. 14:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Hát, te beteg vagy.
2019. júl. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Még nem volt szerencsém ilyen takarító nénikkel. De engem kicsit zavarna
2019. júl. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Az egy állat 😳
2019. júl. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem akarlak kiábrádítani de amiket írtál simán lehet hogy semmi érzelme nincs feléd csak éppen akkor akart takarítani és nem akarta egy ember miatt elhalasztani mert egy embert megkérdezni még mindig jobb mintha vagy 3 an vannak bent. A tojósnál is lehet csak simán mosolyogni akart
2019. júl. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%
Termálba csöveltem a WC ben és be húzta a kis kocsiját a takarítónő és tőlem kérdezte van e még bent más is..
2019. júl. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Tojnod kell...ráadásul egy 60 éves öregasszonytól..hát menten erekcióm lenne nekem is. Te beteg vagy!
2019. júl. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Van gusztusod....
2019. júl. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Beteg fsz. Tudom hogy csak ilyenekrol fantazialsz de akkor is beteg.
2019. júl. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%
Igen, előfordult már, hogy nyugati téren bementem nyilvános wc-be és a takarítónő bejött miközben pisiltem. Élveztem.
2019. júl. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Ez a takarítónő nem közvetlen, hanem primitív. Engem nem zavar, hogy pisilés közben takarít egy takarítónő, az sem ha meglátja, de ne beszéljen velem így, és ha a nagydolgomat intézem, akkor hagyjon nyugodtan végezni a dolgom.
2019. júl. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!