Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A külső megfog, a belső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külső megfog, a belső megtart, a jó szex összeláncol. Ti mennyire tartjátok igaznak ezt a mondást?

Figyelt kérdés

2019. aug. 30. 14:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Sokszor a belső fogja meg a másikat, de tény hogy ma (sajnos) a külső a legfontosabb. A szex pedig tényleg láncol 😁
2019. aug. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igaz
2019. aug. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy offolok itt, de mit jelent a ,,szex osszelancol,, ? marmint miben nyilvanul ez meg?
2019. aug. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem igaz.

Akkor a csúnya embereknek nem lenne párja. Sokszor pont azért válnak külön, mert a belsőt, az ember énjét nem tudják elviselni. Ráadásul a megszokás sokkal jobban egymáshoz tudja láncolni az embereket, mint a szex. És ha van is szex, attól ugyanúgy félrelépnek.

2019. aug. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
Csak a másodikra reagálok még senkit sem fordítottam ki... még-hogy a belső megfog :)
2019. aug. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Abban, hogy jó és kielégítő szex nélkül nem létezhet kiegyensúlyozott kapcsolat hosszú távon. Sőt sokan ha fenomenális a szex akkor is képesek fenntartani egy kapcsolatot ha amúgy nagyon sok minden más nem stimmel.
2019. aug. 30. 14:29
 7/18 anonim ***** válasza:
66%

En nem ertek egyet meghozza azert mert tobbszor elofordult hogy szamomra elsore nem kulonosebben vonzo pasi lt megismertem es annyira jofej volt hogy vonzova valt szamomra es osszejottunk:D a belso megszepiti a kulsot. Ezt mar tobbszor tapasztaltam. Persze egyik pasi sem visszataszito kategoria volt, de mikor baratnom kerdezte hogy ‘na bejon ez a srac?’ Akkor gondolkodas nelkul ravagtam hogy nem az esetem. Es kesobb meg osszejottunk:D

A szex resze a dolognak szinten csak felig igaz. Nekem fontos a jo szex es anelkul nem tudnek senkivel egyutt lenni. De nem lancol annyira hozza hogy ha esetleg megvaltozna a kapcsolatunk, a szemelyisege pl bantalmazova valna, akkor ne tudnam siman elhagyni. Szoval igen a jo szex belebolondit a masikba, de nem ‘lancol ossze’ mindenaron:)

23L

2019. aug. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
A külső megfog,a pénz megtart.
2019. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
ez a mondás a jól működő kapcsolatokra igaz.ha mind a három klappol,na az olyanokról szoktak könyvet írni
2019. aug. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Van benne igazság, de én egyből erre gondolok, hogy mi van ezzel a felállással, hogy: Külső megfog, jó szex hozzáláncol? Minek kell a belső megtartson, ha a jó szex egyből összeláncol vele? Szóval itt kicsit sántít a dolog, de értem én a lényeget.
2019. aug. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!