Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen férfi az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen férfi az ideálotok, gondolok itt külső és belső tulajdonságra is?

Figyelt kérdés

2019. júl. 6. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
pénze legyen többi nem érdekel.
2019. júl. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Külső:magas, nem vékony, nem Kövér inkabb sportos, nem tul szőrös, barna hajú/szemű, jo megjelenésű, ápolt

Belso:humoros, okos, gondoskodó, hűséges, figyelmes, udvarias, jol el lehet vele beszélgetni bármiről.

2019. júl. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez kicsit erős válasz. 😀 És még hogy a pénz nem számít. 😂
2019. júl. 6. 22:23
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Olyan, mint a barátom :) külsőre számomra annyi, hogy az alap higiénia legyen meg, ne hanyagolja el magát. A szép szem plusz pont, ezen kívül mind1, hogy mennyire izmos, szőrös vagy borostás esetleg nincs is arcszőrzete, magasságban talán annyi, hogy 170 cm felett legyen, mivel én sem vagyok kicsi, ezért így kényelmes, de ha kisebb sem gond ha bele szeretek. Belsőre kedves, törődik velem, vicces, hűséges, érzéki, és tud komoly is lenni ha a szituáció azt kívánja :) ezeket mind megkaptam a barátom személyében, nagy szerencsém van vele 😍😍
2019. júl. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
csak a pénz számít, hiszen az kell mindenhez.
2019. júl. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Külsőre: Magas, borostás, enyhén kidolgozott test, széles válak, szép mosoly


Belsőre:gondoskodó, humoros, kedves, de egyben komoly is, figyelmes, és mutassa ki h mennyire fontos vagyok számára.

2019. júl. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Ez kicsit erős válasz. 😀 És még hogy a pénz nem számít. 😂"


Mondjuk az 1. (és egyazon személyben az 5.) hozzászóló,m akit idéztél, történetesen nem nő, hanem férfi, de ez senkit ne zavarjon. xD

2019. júl. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Nekem nincsen. A nagyon kövérek nem jönnek be, de ennyi. Lehet lepontozni.
2019. júl. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De azért gondolom van egy elképzelésed, hogy akkor belsőre normális legyen a srác, meg valaminek a külsejében is meg kell fognia szerintem?
2019. júl. 6. 22:41
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Vékony pasi kizárva, a kisfiúk a kislányoknak valók, nem a nőknek. Határozottság kell hogy legyen és normális test alkat
2019. júl. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!