Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ekkora nagy baj ha meztelenül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora nagy baj ha meztelenül napozok?

Figyelt kérdés
Tegnap délután meztelenül napoztam a medence mellett, mikor keresztanyám csengetett. Felkaptam egy nagy pólót, ami kb a térdemig ért. Mikor megkérdezte hogy miért tartott ilyen sokáig kinyitni az ajtót, mondtam hogy napoztam és ruhát kellett keresnem. Erre nekem állt, hogy ez annyira tipikus r i b i dolog, és szólni fog anyámnak, meg ő biztos nem engedné meg ezt a lányának,meg kitudja milyen pasiknál sütettem magam meztelenül stb.. Azt hozzáteszem hogy senki nem volt otthon csak én, illetve mindig olyan helyen napozok ahol nem lát meg más. Miért ennyire felháborító ha valaki meztelenül napozik?
2019. aug. 31. 11:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nem az,énis szoktam és van több nudistastrand,ne foglalkozz vele azt mond amit akar,maradi,gyöpös,irigykedő vén hülye.f
2019. aug. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem felháborító mindenki azt csinál amit akar
2019. aug. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem veled van a baj! A keresztanyád egy vaskalapos maradi!
2019. aug. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj, de te legyél okosabb, értsd az eszéhez. Mindenki más és amúgy sincs köze hozzá, hogy mit csinálsz.
2019. aug. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Irigykedik a vén szatyor 😜
2019. aug. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
léteznek még ennyire karót nyelt,sötét emberek? otthon-főleg ha egyedül van az ember - hadd lazítson az ember úgy ahogy neki kényelmes. a lényeg a meztelen napozás természetes,nem törődj vele
2019. aug. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Napozni jó dolog,mondjuk én a bikini alsót otthon sem veszem le.
2019. aug. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baj vele. Az hogy valaki még mindig a múltban él arról te nem tehetsz. Nyílván amikor ő volt fiatal akkor ez nem volt egy megszokott dolog és ezért úgy gondolja hogy még most is csak a ribik csinálnak ilyet mint az ő idejében. Majd azért szóljál neki hogy ez a 21. század
2019. aug. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam így, nincs vele semmi baj.
2019. aug. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne baj, hogy otthon, egyedül meztelenül napozol??? Nehogy már ebbe bárki beleszóljon!

A keresztanyád a véleményét meg tartsa meg magának, napozzon állig bundában ha neki az esik jól, de ne kényszerítse a saját múltszázadi nézeteit rá másra.

2019. aug. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!