Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek baj az ha látom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj az ha látom hogy egy szép lány bepucsít meztelenül a gyönyörű fenekét akkor hatalmas vágyat érzek arra hogy szétnyaljam a csodás punciját előbb?

Figyelt kérdés
2019. aug. 15. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Miért lenne baj? Ha a lány is bennevan, s szereti a nyalást.
2019. aug. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem baj, de a fogalmazásod minőségén azért még változtathatsz🤔🤔.
2019. aug. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
😏
2019. aug. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem baj,természetes jelenség.
2019. aug. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%

Én nem egyszer egy ilyen látvány után vágtam magam kocsiba és b@$ztam ki prostikra 60-70E Ft-ot (egymás után elmentem több más csajhoz is)

Ez az élet, more! Nem vergődni egy bankkártya-pióca mellett, aki leszívja a pénzedet, elvárásokat támaszt veled szemben, terheket aggat a válladra, feladatokat ad akkor is, mikor pihennél és nyakadba szül egy gyereket, mert azt hiszi attól jobban fogod Őt szeretni, meg hogy ha esetleg elválsz Tőle akkor azért kap majd busás gyerektartást amiből eltengődik ugyanúgy munkahely nélkül, ahogy melletted!!!! Kerüld az ilyeket! QRVÁZZ!!!!! Ott megvalósíthatod ezt a nyalásos fantáziádat is!

2019. aug. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
“Igaza” van az utolsónak, és még elkaphatsz mellé pár 100 féle betegséget bónuszként
2019. aug. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%

Face 01!

Nem mindegy, hogy a bőrgyógyászatra jár, vagy a kardiológiára...?

2019. aug. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Természetes.
2019. aug. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Az a baj Face, hogy van benned egy kialakult kép a prostitúcióból, ami baromira negatív. Nem mondom, hogy nincsenek árnyoldalai. De hidd el, a prostitúció nem csak a szemétégető környékén tébláboló Oláhsz kislányokat jelenti. Én lakásban "dolgozó" kultúrált prostikat keresgélek fel (rosszlányok.hu). Közel 20 éve járok prostikhoz, hol ritkábban, hol sűrűbben - az utóbbi 6 évben éppen sűrűbben ... ez havi 8-10 lányt jelent (most ne kezdj el matekozni .... inkább elmondom, havi 550-600E között mozog a fizetésem, szóval van miből), de soha semmit nem kaptam el. Még egy aprócska herpeszt sem, pedig volt olyan lány akit kinyaltam, mint parasztgyerek a lecsós tálat.
2019. aug. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mi a baj a fogalmazásom minőségével? 😊
2019. aug. 18. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!