Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nektek mért jo az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek mért jo az anàl? Sokan csinàljàk, én tartok tőlle.

Figyelt kérdés
2019. szept. 1. 05:31
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Mert jól megkotor,utánna könnyebben jön a kaki.
2019. szept. 1. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azzal eddig se volt gondom.valaki aki màr probàlta?
2019. szept. 1. 05:39
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Intenzívebb az orgazmus. Csajom mondja, hogy sokkal nagyobbat tud úgy élvezni,ha minden lyukban van valami.... Miért tartasz tőle?
2019. szept. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nem jó és nem is csinálom, de én egy prűd pcsa vagyok, mert nem élvezem a szex szros változatát.
2019. szept. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mért lennél az? Mindenkinek joga eldőnteni hogy neki mi fér bele,és mi nem.még nem probáltam,de idegenkedem tőlle,vhol meg kivàncsi vagyok milyen
2019. szept. 1. 07:53
 6/10 anonim ***** válasza:
31%

Ha ért hozzá a pasi akkor kellemes tud lenni .

Más mint vaginálisan. Ha tényleg oda figyel rád a pasi jó lesz. De ne félj lazulj el.

2019. szept. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nem jó. Szerintem undorító, fájdalmas és egészségtelen!
2019. szept. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mas az elvezes, sokkal intenzivebb
2019. szept. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Amíg tartol tőle, addig ne is menj bele. Ha már sokat gondolsz rá, és valóban szeretnéd kipróbálni, akkor uccu neki. De csak èsszel, gyengéden. Te is kipróbálhatod elősször egyedül pluggal. Ha az tetszeni fog akkor az anál is.


Nagyon kellemes ha odaadó partnered van, aki rád is figyel. Hasonló érzés mikor a puncid csinálják, csak valahogy intenzívebb, másabb érzés.

2019. szept. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó érzés vagy nem tudom mi hogy egészen mélyre dugok fel hosszú anál dildókat és például kikakilgatom közben.

Egyébként még szűz vagyok de nem kérek párkérés priviket.

2019. szept. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!