Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha erényövben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha erényövben elmennék a mekibe az mennyire lenne nekem kibírhatatlan? Ugye nem vennék észre a fiatal csajok hogy rajtam van? Esetleg ötlet még hogy mit csináljak így? 28/f

Figyelt kérdés

2018. jún. 12. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Tisztázod elötte, hogy csak szekapcsolat?
2018. jún. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Tisztázod elötte, hogy csak szexkapcsolat?
2018. jún. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Ha meglátnálak lehánynálak. Épeszű ember nem járkál ilyen helyre ilyen cuccokban
2018. jún. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Hát vedd fel. Rövid gatyában, alsó nélkül.
2018. jún. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miért alsó nélkül?
2018. jún. 12. 20:40
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Ha mekiben dolgozol 28 évesen, nincs vesztenivalód, bármit megtehetsz amit akarsz, tiéd a világ, mert innen már csak felfelé van.

😂


Viccet félretéve, ha ez neked bejön, akkor feltétlen és ne foglalkozz azzal, hogy ki mit szól hozzá.


(A többieknek is megvannak a titkai, max te még nem tudod és vsz a kutyát nem izgatná, hogy mit szólnál hozzá)


Minden, amit nem a vágyaid és a boldogságod megvalósításáhának szentelsz, elpazarolt idő és energia.

(28 évesen meg pláne)

2018. jún. 13. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Hát figy, én eddigi életemben csak azokat bántam meg, amit megtehettem volna, de nem tettem, mert mondjuk nem mertem..

Azok közül egyet sem bánok, amit megtettem, mégha hülyeség is.

Szval ha neked ez jó, hajrá!

2018. jún. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
miért pont mekibe? én szórakozóhelyre szoktam így menni, izgat h ha rámnyomulnak csajok esélytelen h megdugjam őket. nagyon frusztráló, mert amikor már megvan az esély egy csajnál (a kulcs persze nincs ott nálam) mindig megbánom h lelakatoltam magam... de közben meg tök sok pozitív hatása van, sokkal lazább vagyok, nem nyomulok csajokra mert minek, így épp h ők találnak be néha engem. plusz így h nem lesz egyből dugás, van esély vmi komolyabbra. de 1 hét bezártság után elmenni így bulizni, a rengeteg jó csaj közé, akkor is nagyon frusztráló :)
2018. jún. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne menj mekibe. Ott borzalmas műkaják vannak. Inkább válassz egy rendes éttermet, ahol ugyanannyiért normális kaját kapsz. Az erényövvel meg ne foglalkozz, ha nadrág is lesz rajtad, senki nem fogja észrevenni. De a mekdonaldszt mindenképp kerüld el, ha nem akarod, hogy bajod legyen.
2018. szept. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!