Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, abból lehet gond...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, abból lehet gond szexnél, ha előtte túl sok időn keresztül van merevedésetek?

Figyelt kérdés
Ha érezhetően is nagyon fel vagytok izgulva valakire, majd mire végre arra kerülne a sor, addigra nem sikerül a dolog, az miért lehet?

2019. szept. 1. 17:02
 1/4 Rockarc ***** válasza:

Felfokozott allapot, egy ido utan a szervezet visszavesz, akarmilyen inger is er. Nem csak a sex-re ervenyes ez, hanem mindenre. Nem lehet 150-es pulzussal leelni egy egesz eletet. Ne huzd tul a masikat, az mar szinte kinzas. Raadasul ha bele is sul, akkor meg aztan olyan, mintha meg egy kest is belevagtal volna. Pavlov kutyaja tudna meselni neked errol, kivaloan lehet igy felteteles reflexet kivaltani a masikbol.


43F

2019. szept. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is elő tud fordulni. Vagy elfáradnak a szervek (több órányi merevedés után), vagy elfárad az agy (hozzászokik vagy megunja a folyamatos szexuális ingert).

28F

2019. szept. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem direkt túlhúzásról volt szó. Én nem tartom amúgy gáznak, pláne, ha emiatt fordul elő, hogy szegények órákig hát.. ez volt. :) Remélem ő sem.


Csak kíváncsi voltam, nem tudtam, hogy ez okozhat ilyet.

2019. szept. 1. 21:04
 4/4 Á.Zoli ***** válasza:

Szerintem, ha első alkalomról van szó köztetek, akkor egyszerűen egy feszélyezett helyzetváltozás is okozhat ilyet. Én régen az óvszerrel voltam így. Lehettem 2 óra hosszáig is merev, mint egy rúd, bevetésre készen. Oké, mindketten felkészültünk, jöhet a gumi, hopp kizökkentünk :) hopp elvágtak mindent. Minél inkább akartam, annál rosszabb lett a helyzet. Utána lenulláztunk mindent, és újra beszélgetni kezdtünk. Csak feküdtünk ciróka, csók stb. és hopp újra jött a hangulat.

Szerintem semmi baj nem lesz! Ha a kezdeti izgulás elmúlik...

2019. szept. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!